SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa xtra activlab dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
witam, ostatnio zakupiłem bcaa xtra activlab'u , mam dwa pytanka odnośnie dawkowania, mam 6 treningów tygodniowo, pon.siłka (trening ACT) , wtorek interwały HIIT , środa siłka (ACT trening) czwartek interwały, piątek (act) sobota interwały , robie redukcje,celem treningu jest wzmocnienie wytrz, redukcja i ogólnie siła , czysta masa , ogólnie pragne wyglądać jak olimpijczyk - nie jak Arni
1 pytanko - jak brać BCAA? w dniu siłowni 10 g przed i 10 po , tak ? to samo interwały? czy jakoś inaczej to rozplanować?
2 pytanko - co to znaczy brać bcaa przed treningiem, od razu przed treningiem , czy jakieś 15 minut przed?bo jeżeli chodzi o "po" treningu, to mam rozumieć że od razu po, tak by wypadało.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
walnij 20g prochu przed treningami tylko.
20g prochu=10g bcaa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
ok , rozumiem, a pytanko jeszcze, czemu jest tam napisane że 10 g przed i 10 po?i czemu tylko przed treningami ? (pytam zz czystej ciekawości, interesuje mnie sumplementacja :) ) sog oczywiście wędruje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Przed aby ochronić mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jak masz kase to mozesz sypac i przed i po nikt nie zabroni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
nie narzekam na kase, bo pracuje, ale nie o to chodzi ;) raczej pytanie dlaczego każą brać 10 g przed i 10 po ... po co te bcaa po treningu ? chyba że w treningu na mase ma być 10przed 10po ? ok, czyli brać 20g przed treningiem , ok ;) a jeszcze mi powiedz, od razu przed treningiem czy 15/20 min przed ? I przepijając 500ml wody rzecz jasna tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
20min przed popij okolo 200ml wody.
po treningu bierze sie w tym samym celu co przed, czyli by zwiekszyc poziom bcaa w krwiobiegu.

jednak jak masz zbilansowany posilek do godziny po treningu, nie widze sensu pic wtedy bcaa

chyba, ze po treningu silowym robisz trening interwalowy czy aerobowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
20g bcaa przepić tylko 200 ml wody , dobry wyczyn :D czyli jeżeli bede chciał po treningu też wziąc bcaa to też wziąć go 20 gramów. czy już tylko 10 ? jeszcze jedno, jak zrobie np z rana ACT, a wieczorem interwały (jezeli bedzie taka możliwośc) to wtedy jak dawkować, 20g przed siłownią 20 przed interwałami ? czy wystarczy po 10 przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
20g prochu to jest 10g bcaa, czyli po 20g prochu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
a ile to jest 20g prochu, 4 małe łyżeczki lub 2 stołowe tak ? czubate ? nie wiem czemu bcaa xtralabu nie mają miary..ehh , problem z tym dawkowaniem, łyżka łyżce nie równa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
2 lyzki stolowe okolo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Double impact vs gear pre shock

Następny temat

Jakaś Odrzywka dla Hudzielca

WHEY premium