SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol - jak zmniejszyć skutki przedawkowania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
Artykuł świetny :) Daje SoG ;)

Batista Ruless ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 379
Fajnie opisane...głównie dla osob, ktore muszą wstac na następny dzien i isc do pracy czy gdzies...ja z doswiadczenia wiem, ze jak mam gdzies isc to po prostu nie pije dzien wczesniej. Cierpie na to dziwne zjawisko, ze jak sie juz rozsiąde (3 piwka) to zazwyczaj mi sie przedłuza i poranek to jest dopiero powrót do domu.

Jak sie gdzies człowiek we wtorek wybiera to w poniezdiałek nie pije i to jedyna zasada (chyba ze ktos wypije 2 piwa i basta i...jest PEWIEN ze to bedzie basta). A jak ma sie kolejny dzien wolny to kaca najlepiej przespac, przepracowac albo najzwyczajniej przełozyć go jeszcze na kolejny dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Na kaca najlepsza jest pani, która robi maszaż!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2253
e mam pytanie chcialbym pic o 20 ? tak sycie ... :D
opyla sie wogole trenowac w ten dzien w ktorym sie pije?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogółem po piciu trening może być naprawdę ciężki, chociaż jedno dosyć mocno przeżywają kaca i naprawdę są padnięci a inni natomiast trening przeprowadzają i biją rekordy. Co do treningu przed piciem, to ja bym sobie odpuścił, zrobił lekką przerwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Ja bym trenowal. Lubie to robic i nie odpuszcze z powodu picia

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja też ćwicze na drugi dzień po piciu zwykle wieczorem.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja 3 tyg. temu na kacu poszedłem na trening sw, bo nie mogłem przeżyć że mnie ominie, totalny brak sił, przy siłowych byłoby podobnie zapewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Mam jak najbardziej powazne pytanie

Jakie sa skutki laczenia napojow energetycznych z alkoholem?

Pytam, poniewaz praktycznie w kazdym klubie mozna dostac red bulla z vodka. Kiedys slsyzalem (a moze zle zapamietalem?) ze alkoholu nie powinno sie laczyc z niektorymi aminokwasami (np. tauryna). Jakie moga byc skutki oprocz tych opisanych w arcie?

PS. Nie czytalem wszystkich odpowiedzi, byc moze ktos juz zadal takie pytanie...
PS2. Ta wiedza jest mi potrzebna czysto teoretycznie hehe Energetykow nie pijam w ogole.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

Następny temat

CKD do oceny

WHEY premium