SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP 2013 w trójboju siłowym - kto się pisze???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14069

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1356
WItajcie, moje pytanie brzmi tak jak powyżej, czy są na forum sfd jakieś osoby które startują w tym roku w AMP?

No pain no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Panowie zamykam ten temat i przenosimy dyskusję o AMP do aktualności:

https://www.sfd.pl/Akademickie_MP_w_TS_Klasycznym__Łódź_10_12.05.2013r.-t936756.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4132
ja startuję, jeżeli tylko kontuzja nogi mi się nie pogorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 842
Oczywiście że są np. ja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4300
Też mam zamiar startować.

youtube.com/user/zmarek89

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 594
ja tez mam zamiar, tylko nie wiem czy moge cos wywalczyc :D w kat 82.5 robie 490. Czy moglby ktos powiedziec jakie sa wyniki bez sprzetu w tej wadze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 842
Wejdź na stronę związku i zobacz jakie były wyniki z ostatnich zawodów w RAW czyli w klasyku. Albo odszukaj wyniki z AMP z 2012 i będziesz miał punkt odniesienia. Mogę powiedzieć tyle że 490 w kat. 66 może być ledwo ledwo na podium ale jak jest w innych wagach nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1356
Kurjan ja startuje w tej kategorii z podobnym wynikiem :) to chociaz miedzy sobą powalczymy, bo na podium to raczej za malo ale bardzo dalekiego miejsca też nie będzie, z tego co patrzylem do w 30 powinno byc :)

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 594
ja piernicze masakryczne wyniki są z poprzedniego roku :D chyba jednak podziękuję. jeszcze zobaczymy co na to uczelnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1289
Bede czarnym koniem plusa:D hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 594
Peru17 ile planujesz zrobic ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1289
Nie no oczywiscie to było z ironia:) Około 650kg zamierzam sie zakrecić:phehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Martwy ciąg - sumo czy klasyczny?

Następny temat

Prośba o poradę.

WHEY premium