SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w trójboju siłowym, Supraśl 2008

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 9582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2493
Z informacji telefonicznej uzyskanej przed chwilą od organizatora mistrzostw - AZS Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu informuję, że powyższe zawody odbędą się w dniach 25-27.04.2008 Oficjalne komunikaty o zawodach ukażą się na początku roku 2008
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11471
nic tylko czekac na info , przy okazji odświeżam żeby nie zaginął temacik. Zawody beda w Supraslu koło Białegestoku??

Zmieniony przez - szczypiorr w dniu 2008-01-02 12:01:13

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2493
W czasie rozmowy telefonicznej z osoba z AZS-u w Supraslu nie pytalem o miejsce. Podano mi tylko konkretna date zawodow. Mysle jednak, ze bedzie to tradycyjnie Suprasl. Trzeba jednak poczekac na pierwszy komunikat o zawodach, wtedy wszystko bedzie jasne. Jak tylko co bede konkretnego wiedzial, to poinformuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8926
beda w supraslu, tu jest jakis komunikat
http://www.mpszw.pl/images/pliki25/files/regulamin/2008_terminarz.pdf

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7848
to czy będą w Supraślu czy gdzieś obok to mało ważne !! ważne że sie odbędą !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
to jest pewna data? bo juz widzialem 3 mozliwe i szczerze mowiac nie wiem jak mam sobie trening rozpisac ;)

Zmieniony przez - mad kefir w dniu 2008-01-10 22:03:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A możesz mi podać linki do stron internetowych na których widziałeś te TRZY różne daty zawodów ??????
Zadzwoniłem osobiście do głównego organizatora mistrzostw tj. Klubu Uczelnianego AZS Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu i tam podano mi powyższą datę. Co tu jeszcze można komentować... Czy ja ku...a piszę po chińsku ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
człowku nienerwowo, nie chcesz odpisywać to nie musisz, tak wiec wrzuc na luz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
OK, jestem spokojny jak nigdy dotąd
W dalszym ciągu jednak czekam na te trzy różne daty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7848
Znam Roberta i jego aptekarska dokładność w przygotowaniach do zawodów !! Więc skoro On podał tą datę to tak już najpewniej jest i zostanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja nie znam jego aptekarskiej dokladnosci wiec wolalem zapytac ;)
co do dat, to jedna byla taka jak podales, druga tydzien wczesniej, a trzecia w pierwszy weekend kwietnia. ten ostatni termin jest jakis wczesny, ale o dziwo spotkalem sie z nim 2 razy na jakis niezaleznych stronach.
konkretnych linkow nie podam, bo siedzialem wczoraj przez ponad godzine i szukalem potwierdzenia co do daty. przeprzebalem ze 100 stron, wiec nie chce mi sie ich na nowo przeszukiwac ;)
no a na koniec okazalo sie, ze potwierdzenie mialem pod reka :)

tak wiec do zobaczyska na zawodach. obawiam sie, ze spotkamy sie w tej samej kategorii, tak wiec przyjde sie przywitac. poznam Cie pewnie po wynikach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję dobrego treningu dla trójboisty!!!

Następny temat

PRZYSIAD

Bialka