SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP 2013 w trójboju siłowym - kto się pisze???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14086

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
180 130 240 i mamy 550 Jak się znajdzie koles koło 160cm to w tej wadze może taki wynik trzasnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6138
Tegoroczne AMP zapowiadaja sie naprawde ciekawie w kilku wagach bedzie dobra walka o medale a co do kat. 66 to Sen ma racje a najblizej tego wyniku bedzie pewnie Jonczak. Mysle ze pare rekordow zostanie poprawionych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 842
Szymon jak najbardziej może się zbliżyć do tego wyniku w tej wadze i to chyba tyle. Może być kilka osób które zrobią wyniki ponad 500 może do 520 ale 550 to już bardziej nasze życzenia niż realny wynik w 66.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 594
kurcze jednak chyba nie pojeziemy na ampy bo nas uczelnia nie wystawi :D szkoda bo miałbym zaszczyt zobaczyc wielu z Was robiących niesamowite wyniki RAW :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4132
Medzio - w lutym uszkodził mi się przywodziciel i stąd tak słaby przysiad, ale ból powoli przechodzi więc mam nadzieję że na AMP będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6138
no to jak bedzie lepiej no to ciasno bedzie na podium i to bardzo mysle ze pierwsza 8 w 83 zrobi wyniki w granicach 600 i powyzej:D heh ja sie bede chcial odegrac za Puławy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
W 66 prawie wszyscy mają 160 wzrostu hahahah :D jestem przekonany że wyniki liczące się o podium to około 510-540 ale zobaczymy bo pomost i forma danego dnia i tak wszystko weryfikuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Watpie w te 550 w kat 66, no ale zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 872
Też mam takie wrażenie szczególnie, że w zeszłym roku o ile dobrze kojarzę tylko jedna osoba miała powyżej 500kg, a jedna równo 500. 10% lepszy rezultat nie sądzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 842
Zapewne walka na podium w 66 będzie, bo kilku zawodników będzie chciało na tym podium stanąć. Z tego co wiem nie można określić zdecydowanego faworyta a już na pewno ciężko by było przewidzieć kto i na jakim stopniu podium w tej kategorii stanie w tym roku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Martwy ciąg - sumo czy klasyczny?

Następny temat

Prośba o poradę.

WHEY premium