SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6000 kcal i waga stoi w miejscu / TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 145
jeżeli ktoś z was po wypiciu 8 piw jest wstawiony następnego dnia to gratulacje. Tak się składa, że z rana zazwyczaj jeżdżę czy to motocyklem, czy autem, więc wszystko pamiętam. Tasiemca nie wykluczam. Przykładowo w ulubionym kebabie porcje są tak duże, że zazwyczaj nikt nie dojada całego kebaba, ja natomiast jem 2 i dalej czuję głód. Jak to powiedział ostatnio znajomy "najpierw jedz pomyje, żeby tasiemiec się najadł, a potem dopiero coś lepszego jedz dla siebie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
pewnie pijesz jakieś sikacze po 2% i się chwalisz że 8 piw dziennie wypijasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 145
aktualnie barley wine z komesa 12% alk mam w dłoni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież on pije tyle co ja niedawno po około 8 piw dziennie a 200 miesięcznie. Ja Warkę Strong i jakoś mocno pijany nie byłem, żeby czegoś nie pamiętać. Głowa także nie boli, funkcjonuje normalnie a w pracy to jak komuś powiedziałem to zdziwiony, że ja w ogóle piję alkohol. Czyli można, on ma 21 ja 47, będzie miał więcej lat to i waga mu podskoczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33158 Napisanych postów 23225 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278192
Przy piciu 8 piw systematycznie każdego dnia w dluższym okresie czasu to ty cały czas w stanie upojenia lekkiego funkcjonujesz , natury i matematyki nie oszukasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja mam wagę około 115 a więc to też ma wpływ na całość. Powiem Ci jakbyś zaczął od 8 piw to tak, a jak pijesz codziennie z czasem (latami) jakoś organizm inaczej reaguje. Niedługo idę na badania wątrobowe to zobaczymy, dwa lata temu było OK.


Zmieniony przez - kuerte1971 w dniu 2018-07-06 06:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie, organizm nie reaguje inaczej. 8 piw codziennie - nie da się wytrzeźwieć - przynajmniej w znaczeniu prawnym. 90% złapanych nietrzeźwych kierowców twierdzi, że czuło się dobrze, co nie zmienia faktu, że jeżdżenie w takim stanie pojazdami to przestępstwo - i dyskusja w tym przedmiocie jest bezprzedmiotowa.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
dowiedzielismy sie tylko że na forum mamy alkoholikow nieswiadomych ze są alkoholikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Ancymon3
Powtarzam, nie da się jeść więcej, mam kolege, któremu do 200kg wiele nie brakuje i zjadam 2 razy więcej niż on, a codziennie jemy wspólnie grille itp. Nie mów, że da się jeść nie wiadomo ile więcej, z tego co wyliczyłem w pierwszym poście wyszło 6000kcal, a nie liczyłem takich rzeczy jak chleb, czy ziemniaki z grilla, lub słodycze w między czasie co daje w skali całego dnia pewnie dodatkowy tysiąc kalorii. Jak jeść więcej? 10 000kcal? no bez przesady.


Jeżeli nie jesteś w stanie jeść więcej i nie jesteś również w stanie odżywiać się normalnie, to nie przytyjesz. Myślę, że wyczerpaliśmy temat.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Jestem aktualnie po 2 tygodniowym urlopie na którym jadłem co chciałem i nie trenowałem. Od poniedziałku próbuję wrócić do diety 3400kcal (nie dużo ale też nie mało jedzenia). Wcześniej czułem, że przy moich treningach te kcal jest zbyt małe bo pomiędzy posiłkami czułem głód, natomiast teraz mam problem zjeść te 3400kcal. Może warto przyjrzeć się twoim treningom?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jajka

Następny temat

Carb Cycling - rozkład dni

WHEY premium