SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga stoi w miejscu, obwodu spadają

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
Witam, jeśli był już taki temat to przepraszam.
Mam problem otóż od października zacząłem redurkcję, przeszedłem na dietę, trening, aeroby, suple itp. Przez jakieś 3 miesiące schudłem 15 kg. Od jakiegoś czasu waga stoi w miejscu natomiast wymiary powoli zmniejszają się. Niby nie jest źle bo cały czas maleję ale chciałbym aby dalej masa powoli spadała jak to ruszyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Jak to mozliwe ze obwodu leca w dol ,a waga w ogole ?? Daj nowy bodziec w postaci dodatkowych aero ,obetnij kcale ,dorzuc spalacz

Zmieniony przez - SoQl20 w dniu 2011-02-12 15:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
no sam nie wiem, 3 tygodnie temu byłem większy o kilka cm w pasie, dziś staję na wagę i 3-4 dekagramy +/- i tak jest już jakiś czas

Kupiłem scorch, do tego biorę bcaa, białko bo mimo diety trochę trzeba dorzucić aby była właściwa liczba i gold omega 3

Zmieniony przez - Okruch w dniu 2011-02-12 15:02:50

Zmieniony przez - Okruch w dniu 2011-02-12 15:04:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Trzymasz sie regorystycznie diety ? czy moze intuicyjnie jesz ? bo jezeli tak to moze nieswiadomie zbiles troche z wegli i ciut wody polecialo albo zbudowales troche miesa przy rownoczesnym spaleniu fatu (chociaz przy Twoim stazu to watpie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Czym sie przejmujesz? Im mniej tracisz na wdze podczas redukcji, a wiecej spada w obwodach, tym lepiej. Znaczy ze leci glownie tluszcz i moze sie nieznacznie zwiekszac lbm ze wzgledu na Twoj mlody wiek i to, ze jestes poczatkujacy.

Ja schudlem 2 lata temu 2-3kg, a w pasie poszlo 13-14cm.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Przez jakieś 3 miesiące schudłem 15 kg.
Dosyc szybko poleciles z waga wiec organizm sie nieco zblokowal.
Tez tak mialem.
Polecam 2-tygodniowy reset - odpoczynek od diety i treningu.
Jesli zlapiesz 2-3kg w trakcie resetu - potem w ciagu 1 tygodnia wyjdziesz na zero a waga bedzie ladnie dalej spadac.
Byle sie reset nie przedluzyl jak to u mnie bylo.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pierwsza dieta

Następny temat

Prośba o pomoc w diecie.

WHEY premium