SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Intermittent fasting (IF) na masie [solaros]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
lachu543
Spać idę w granicach godz. 21.

Myślisz, że można nawet w takim wypadku sprawdzić krótkie okno ( 14-20 )? Wtedy wypadłby jeden posiłek pre workout.

możesz próbować ale im dłuższe okno tym dajesz więcej czasu na budowę

rooneyy89 sorki ale to temat dot. masy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Wiem i sorki, ale widzac Twoja obszerna wiedze chcialem sie tylko spytac bez zbednego zakladania kolejnego tematu, no chyba, ze odpowiesz mi w moim temacie. Prowadze dziennik a Twoja wskazowka bylaby cenna.

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3211
solaros
lachu543
Spać idę w granicach godz. 21.

Myślisz, że można nawet w takim wypadku sprawdzić krótkie okno ( 14-20 )? Wtedy wypadłby jeden posiłek pre workout.

możesz próbować ale im dłuższe okno tym dajesz więcej czasu na budowę


Czyli jednak będzie lepiej jak pierwszym podejściem zostaną te dwa posiłki przed treningiem o których pisałem ( w sumie ten pierwszy to będzie gdzieś z 200g mięsa z warzywami więc to raczej taka przekąska, suma sumarum i tak spora część jedzenia zostanie na okno okołotreningowe ). Dzięki solaros, mam nadzieje, że tu głównie ilość kalorii i makroskładników zrobi robote, a nie koniecznie w znaczącym stopniu ilość posiłków bo w moim przypadku jeśli chodzi o LG to zależy mi przede wszystkim na wygodzie i podpasowaniu jedzenia po mój tryb życia, a nie na odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
Solaros - IF nie na masie: Czy mogę po treningu jeść takie "combo" Banan + 200g twarogu półtłustego?
Czy to na zwykłym IFie nie ma przełożenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Co to znaczy, czy mogę? Ktoś Ci broni to jeść?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
możesz
ale lepiej po treningu dać inne źródło białka niż kazeina
choć w ostateczności ser też może być

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
Ok, dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
art uaktualniony

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
A co dodałeś/zmieniłeś? Bo nie chce mi się całego drugi raz czytać

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
od ed. na końcu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]solaros/Beast Mode ON[Masa foty str.112,181] Redukcja - Start str. 183,Foty 299

Następny temat

Trening z IF

WHEY premium