SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

..::SUPLEMENTY::..

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624


Witam! Stworzyłem Topica Bo mam dylemat z Odrzywka. Kupuje sobie wlasnie ale kce sie was poradzic. Kiedys Bralem Megabol MegaMASS 2000 na mase no cud odrzyweczka przyrost masy i siły zawalisty. Kcialbym żebyscie Wy podali w postach odrzywki ktore według was działaja zawaliscie ale sprawdzone.(Na Masse/Siłe/Kreatyny-ona chyba tylko zatrzymuje wode w Miesniach przestajesz brac puchniesz) !!!^PODAJCIE WASZE ODRZYWKI KTORE WEDLOG WAS ZAWALISCIE ZADZIALALY^!!!

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Moze ktos tak cos Napisze nudny jest dla was ten temat czy co ? Bardzo mi pomozecie. Kce dobra odzywe a nie proszek o smaku truskawek.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawalista jest dla Debincozina Magnum (chyba źle napisałem) i Vanadyl, naprawdę Zawaliste odRZywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
po pierwsze chyba nie ten dzial po drugie megabol to najlepsza firma odRZywek

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Dudek dibencozide

Megabol super?
to twoja subiektywna ocena
są lepsze odzywki
z tanszych np.mass xxl
z drozszych np.monster mass,gain fast,massive whey gainer

co do kreatyny
kreatyny(mono,jabłczany,estry)to obecnie najskuteczniejsze suplementy na przyrost masy i siły
albo mozesz kupic np.m1t(zalezy od wieku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Po co ci odżywki?
Jesteś młody i nie potrzebujesz się faszerować chemią, zapewniam że możesz być zadowolony z rezultatów ćwiczeń przy odrobinie cierpliwości i charakteru. Ja nigdy nic nie brałem i choć nie mam tak szybkich przyrostów to jakieś mam. Wybrałem wolniejszą ale pewniejszą drogę. Znasz przysłowie "tiszej jediesz, dalszy budjesz".
To się w życiu potwierdza, zaletą nic niebrania jest to, że po przerwie wakacyjnej lub kontuzji nie mam kilkadziesiąt kilogramów spadku na wycisku czy siadzie jak ci którzy przyspieszają naturę.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
odzywki to nie chemia
mylisz pojęcia
odzywki to normalne jedzenie tyle ze w proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie.

LUDZIE nie mylcie odżywek ze sterydami!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Coxy to chemia a odrzywki to ziob witamin i substanci odrzywczych.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
mondrze powiedźane

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Młody_15

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WODA

Następny temat

Małysz z rekordem skoczni!

Wiecej