SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VAT na suplementy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11139
Witam szikam w internecie info na temat VAT-u na suplementy w/g nowych zasad. Moze wie ktos z was gdzie znajde dokladne dane na ten temat (jaki suplement jak wysoko jest opodatkowany). Z gory dziekuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8300
Zdaje mi się, że wszystkie suple są obłożone taką samą stawką-8%. Tyle miałem na paragonie, a wysokość podatku jest ustalana dla całych kategorii produktów, a nie dla każdego produktu oddzielnie.

Zmieniony przez - JanekGK w dniu 2011-01-13 14:45:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
j/w 8% :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11139
W tym wlasnie problem dostałem ostatnio faktorke gdzie część byla na 8% a część na 23% zglebiajac temat w necie dowiedziałem się ze suplementy z domieszką kakao maja 23% VAT a czyste formy kreatyn niektórych firm rownierz myślałem ze ktoś z was dysponuje jakaś tabela bądź linkiem gdzie wskazane jest dokładnie co i jak z tym podatkiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stara siłka -wspomnienia

Następny temat

Wasza droga do wyciskania 100 kg leżąc

WHEY premium