SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śiła czy wygląd??

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 0 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3114
Smuk, ale przeciwnik Pudziana był po pierwsze cięższy po drugie wyższy.
Guru polączenie techniki wraz z siła ponad wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Ale pudzian był przedewszystkim silniejszy jeśli chodzi o siłe statyczna nie dynamiczna a po drugie bardziej umięśniony niz Tim.
Wytrzymałość, kondycja i szybkość to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51595 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pudzian był mistrzem w strong man,miał pare jak nikt inny xD ale jednak to nie dało mu zwycięstwa ;/ ej ma ktos dobre nerwy ?chciałbym popisać troche o masie na gg xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 617
Zapytaj ojca... jak do dzisiaj masz dostep do komputera to znaczy ze cierpliwy z niego czlowiek.

You stupid f*ck !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51595 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wtf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Guru zapamiętaj że na tym forum większy = z większą masą

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
guru co Ty z tym gg masz? każdego o to pytasz...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51595 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no w sumie już mam takich 2 gości i mi pomagają ;/ nie to co tu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51595 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siła,wytrzymałość i wygląd ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4625
Nie dziw się że w temacie jada po Tobie... przede wszystkim "ortografy" w zapytaniu powinny wywołać salwę śmiechu, wypowiadając się publicznie radze korzystać ze słownika, a poza tym zastanów się nad swoim pytaniem...co najmniej śmieszne, ile ty masz lat??? 35 w nicku to jak mniemam obwód ramienia bo mam nadzieje że nie wieku

Gdy przemawia masa... prawda milczy!


Należy poniżać ciało, aby tym wyżej wznieść ducha - S. Lem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś w domowych warunkach.

Następny temat

Bieganie, a masa

forma lato