SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy przestawienie sie czasowo na tryb nocny moze spowodowac wstzymanie sukcesu? prosz

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

Ilość wyświetleń tematu: 3232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 412
cos o sobie: mam 27lat 178cm i terazniejsza waga bedzie z 87kg trenuje 3 razy w tygodniu, staz treningowy bedzie 2,5roku. odkad zaczelem trenigi mialem 68kg i w ciagu niecalych dwuch lat nabralem prawie 20kg wszystko fajnie pieknie tylko problem zaczyna sie od momentu gdy od pol roku jak i wymiary jak i masa stoi w miejscy probowalem kilka rozpisek treningowych diety byly obfite dotego dozucalem roznorodnych odrzywek gajnery bialka kreatyny wogle na mnie niedzialaja nobostery i nic stoi w miejscu zmienilem prace i musialem przestawic czas biologiczny i odkad zmienila sie praca wszystko u mnie sie zatrzymalo. dzien u mnie zaczyna sie o 23 a spie w zaleznosci gdy mam treningi zasypiam po 17 w tym mam zawsze 2 godzinna drzemke miedzy 2 a 4 w nocy gdy niemam treningow juz nawet spie o 16 do 23 i tak w dzien dzien. moj dzien na dzien dzisiejszy jest taki dzien treningowy: pobudka 23 platki fittnes z i bialka jaja z majonezem i zapijam kefirem i po MULTIPACK. okolo 1- 1.30 100g MASS XXL kolo 2-2.3 drzemka do godziny 4. o 4.20 chleb z pelnego ziarna z nafaszerowanymi warzywami i okolo 100g filet miedzy 6 a 7 znow kanapki to bedzie z jakies 150g tego chleba z 100g filetem gdy mam niedosyt to dopijam jeszcze MASS XXL kanapki jem zewzgledu na wykonywana prace kolo 9-10 znow ten zestaw kanapek tylko ze bedzie o polowy mniejszy. kolo 11 ryz basmanti 100g , fiet kolo 100g i jakis zestaw surowek po 20 min biore SUPERPUMP250 po 30 min ide na trening przed pierwsza seria biore BCAA MAXX. teraz jade na superserie. 4 rodzaje po 4 serie na duza grupe i3 rodzaje po 3 serie. po zakonczonym treningu biore znowu BCAA MAXX i do tego z 80g vitargo po jakis 40min ryz filet i surowki tylko tyle ze na sile jem bo po treningu niemam apetytu. do tego MULTIPACK po 30min 40g kazeiny i kolo 17 ide do wyra spac treningi trwaja kolo 1,20 w dni nietreningo rozni sie tym ze dochodzi jeszcze na jakas godzine przed snem 125g tunczyka z warzywami. i teraz prosilbym o jakas dobra porade bo juz mnie to zaczyna leczyc gdyz na sprzet duzo zainwestowalem a tu brak efektow a posiadam bramke firmy kelton atlas z keltona ten najwiekszy co trzeba to posiada. laweczka pelna regulacja pochylen ,rowerek i jeszcze chce gdzies wcisnac bierznie. co robie zle czy moze poprostu ten tryb zycia mi niepozwala na lepsze efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chętnie bym odpowiedział - ale za trudno się czyta to co napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 412
a co tu takiego trudnego czego nierozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Nie ma przecinków i kropek. Napisz to zrozumiale z użyciem interpunkcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
E tam, panowie dobrze się wczytajcie, to bedziecie wiedziec o co chodzi trochę wysiłku.

Moim zdaniem przyczyną zastoju są:

Po pierwsze- dieta z d..y. Niestety, ale takie są fakty. Kanapki i jajka z majonezem...

Po drugie- może zmień na jakiś czas trening- z super serii na normalne, bedziesz mógł użyc większych ciężarów, zaskoczysz czymś organizm. Możesz także wyprobowac HST
- u mnie przełamał zastój.

Po trzecie- zaskakuj mięsnie nowymi cwiczeniami, podglądaj filmiki zawodników, napewno znajdziesz cw.których nie wykonywałeś.

Po czwarte- co do trybu życia, to może w jakimś stopniu oddziałuje, bo wiadomo, że sen w ciągu dnia to trochę co innego niż w nocy. Ale jednak nie doszukiwałbym się tu głównej przyczyny- ponieważ śpisz te 8 godz. w ciągu dnia więc jest ok

Gratuluje wytrwałości, bo przy takiej robocie nie wiem, czy miałbym siły jeszcze cwiczyc.

Pozdr, 3maj się

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice

Następny temat

Suplementacja "niszowa" :-) propozycje?

WHEY premium