SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczki, wyciągi...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1424417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489
te kółeczka co zapodałeś to najwieksze g**** jakie może być!!!!etz takie maiałem kiedyś i to nie jest to co powinno być......stalowa linka wyciera ten plastik,i po czasie te kółeczka plastikowe białe sie nie obracaja tylko linka sie slizga po nich...a co za tym idzie wku***a ćwiczącego.i hamuje ruch . ale jesli niemasz niczego innego to mozesz sprubować ......a co do spawania to polecam przyspawać dwa płaskowniki z jednej i z drugiej strony tego "bloczka".....

pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 489
odlewane -ale stalowe.!! bynajmniej ja takie mialem ze sie dały obspawać.....

a jak ci sie nieda obspawac ,to roznituj ten bloczek i wyjmij sam ten biały plastik.i umieść go sobie miedzy dwoma płaskownikami i bedziesz miał "bloczek"który bedziesz mógł wpasować kazde miejsce wyciagu ...

pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1785
Dzieki wszystkim. A co myslicie o tym wyciagu http://allegro.pl/item1202277036_szok_jedyny_na_allegro_wyciag_rolkowy.html ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Ten wyciag byłby dobry gdyby miał większe kołkA .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6868
Witam.
Gdzie mogę zapytać o pomoc w doborze sprzętu do małej, ale za to własnej siłowni? Mianowicie chodzi o wybór ławeczki, stojaków, gryfu prostego, dwóch gryfów krótkich (hantle) oraz obciążenia.
Przejrzałem Allegro i mam swoje typy, lecz jak wiadomo pomoc użytkowników sfd jest nieoceniona ;)

PS: Koszt całości, w którym chciałbym się "zamknąć", to okolice 500 zł - wiem, że to nie jest zbyt wiele, ale sukcesywnie z czasem będę powiększał liczbę przyrządów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592


Witam.Potrzebuje wymiary tego wyciągu. Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5946
elo

Mam do sprzedania nie skończoną suwnice smitha, lezy w piwnicy a ja wyjechałem na studia do innego miasta. W suwnicy trzeba zrobic haki mocujące sztage, kupic sztage 210cm, drobne spawy i wyczyscic pomalowac. Wys. 205cm, szer. 150cm, gł 80. Profile 50x50 spawane migomatem. Najlepiej odbiór osobisty, moze uda sie tez paczka ale ciezko bedzie. Jak ktoś jest chetny to info na maila [email protected] lub gg 2417060.

foto
































Zmieniony przez - Ernix86 w dniu 2010-09-26 12:32:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585
Ernix86 skąd miałeś te dwie rurki czerwone co się wkłada w nie gryf?



Zmieniony przez - Leopard007 w dniu 2010-10-02 19:32:50

livin' la vida loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5946
Dostałem od keltona w rozliczeniu za bardzo źle wykonanie ławeczki. Takie coś mozna zrobić, rurka stalowa powiedzmy fi 50 potem kupujesz wałek poliamidu tez fi 50 i trzeba wytoczyć wkładki. itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1997
Witam czy ma ktoś wymiary tej ławki? http://www.marbo-sport.pl/skladana-lawka-regulowana-ms-l014.html

Potrzebne mi są dokładne zdjęcia i wymiary całej ławki(najbardziej interesuje mnie stopka regulacyjna).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekkoatletyka

Następny temat

KOKSIARZ

WHEY premium