SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczki, wyciągi...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 779
mi by sie przydal worek do silowni bo jeden juz mialem i nie stety ale go strasznie zajechalem
moze ktos z was wie jak zrobic w miare mocny i tani worek
z gory dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
mocny materiał n worek zszyć grubą nica dratewską chyab sie nazywa i wypchać szmatami ale szmaty potnik na tkie kwłaki po około 15x15 cm w miare uderzania trzeb będzie dokłdać ale zrób dużej średnicy worek zeby sie szmat dużó zmieściło bo inaczej będzie zbyt lekki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
weś worek może być od ziemiaków zarób góre tak abyś mugł zaczepić łańcuch do zawieszenia worka wsypuj do niego piasek wymieszany z drobnymi trosinami np takie jak do piły taki worek waży ponad 100 kg ale jest porządny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wypełniłem kiedyś worek piaskiem samym to nie ma bata bez pożądnych rękawic się nie da bo łapa boli jak cholera, puźniej wymieszałem z trocinami i nie było wielkiej rużnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
a myślałeś że co tżeba potrenować po pewnym czasie z pięści udeżysz np w znak drogowy a od sie wygnie fajnie nie? tylko trzeba trenować a nie ręka boli po pierwszym dniu to rezegnacja odrazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
chłopaki zniszczycie sobie stawy nadgarstkowe po paru latach wam tak siąda że przy martwych cigach będą tak npierd.... że ne poedniesiecie dużó


mówie wam serio bo znam paru młokosów co mieli piach z trotami i sam piach teraz mają po 22 lata i pluja sobie w twarz ze byli tacy głupi

najlepszy domowy sposób to ten co opisalem wyżej tylko duży wur musi być to nei bedzie latał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
ja mam worek uszylem sobie z mocnego plutna i jest mocno wypchany trocinami po pernym czasie trzeba bedzie dopchac trocin bo sie ubija i bedzie malo w worku.
im trociny w worku beda mniejsze tym worek bedzie twartszy a jak dacie take durze wiury np. od cheblarki tobedzie miekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
ja tam napisałem jak są zrobione prawdziwe worki bokserskie bo ja tam kupiłem ze sklepu tanie w końcu są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50
nie chciałem zakładać nowego tematu i mam nadzieję że tutaj uzyskam odpowiedź... piszecie dużo o ławkach, ale mało o obiciach do nich. Sądzicie że taka gąbka wystarczy? albo lepiej trochę grubsza? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78580429 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 919
wg mnie ta gabka jest o wiele za cienka.. ja mam tej gestosci i w swojej ławeczce uzylem takiej tylko ze 5cm i musze powiedziec ze duzo wygodniej sie cwiczy niz na tych w silowniach.. ale sa tez takie 1 cm ktore maja duza gestosc, najlepiej zapytaj sprzedajacego czy nadaje sie to do laweczki..
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekkoatletyka

Następny temat

KOKSIARZ

WHEY premium