SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczki, wyciągi...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1423008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3472
ten pręt to masz zwykły surowa stal? czy chromowany? lepsze są tuleje czy łożyska liniowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
pręt mam zwykły fi 30 , jak się uda rury prowadzące może załatwię chromowane wczoraj dorobiłem haki do zaczepów (z kopalni do podwieszania mam pewność że taki hak utrzyma 1,5t) jutro będą foty jak to wygląda

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3472
ja trochę mam problem bo mocny materiał na konstrukcje znajdę u siebie, haki tez fajne znalazłem w garażu, rurki walają się wszędzie wiec na pewno coś dobiorę największy problem mam z prętami i tulejkami lub łożyskami znalazłem na allegro pręty z tłoczysk ale trochę drogie są;/ rurki mam dość pordzewiałe wiec nie wiem czy to się dobrze będzie ślizgać jak bym chciał je dać zamiast pręta

Zmieniony przez - marco118 w dniu 2013-03-07 12:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3472
ok tak jak mówiłem wrzucam zdjęcie swojej ławki ze zdjęciami całej siłowni muszę poczekać bo aparat padł;/




Zmieniony przez - marco118 w dniu 2013-03-09 11:59:26




Zmieniony przez - marco118 w dniu 2013-03-09 12:09:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
Mógłby ktoś mi napisać mniej więcej jakie powinny być wymiary takiego wyciągu?: (chcę dwa takie zrobić jako brama):

ROLKI Czy takie rolki będą odpowiednie?



Zmieniony przez - lukas2170 w dniu 2013-03-11 20:58:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Nie widzi mi to się , lipne prowadzenie linki, można to zrobić na prowadnicach.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
Dlaczego lipne? Masz jakiś pomysł jak to lepiej rozwiązać? Chodzi o to, żeby była regulacja góra/dół i nie mam lepszego pomysłu. Łańcuchem naciągnie się nadmiar linki po regulacji do góry..Czekam aż ktoś mi podpowie jak rozwiązać kwestię regulacji w bramie i jak zrobić lepszą konstrukcję ale zarazem w miarę prostą jak ta powyżej



Zmieniony przez - lukas2170 w dniu 2013-03-11 21:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
a to ma być koniecznie brama z dolnym kółkiem czy górnym (np. jak do klatki) ? Bo jak górne to kawałek płaskownika i rolka i jedziesz :) możesz podejrzeć u mnie na siłke, temat mam w podpisie



edit: doczytałem ze regulacja góra dół - moim zdaniem całkowicie nie przydatna funkcja kiedy używa się głównie góry i dołu

Zmieniony przez - Zielin w dniu 2013-03-11 21:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
Chcę mieć wyciąg dolny i górny koniecznie. A myślę o zrobieniu dwóch wyciągów żeby mieć bramę bo lubię na niej robić klatkę ;)

No nie potrzebuję dokładnej regulacji, ale góra i dół musi być

Zmieniony przez - lukas2170 w dniu 2013-03-11 21:49:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Zielin mylisz się
Mam bramę i regulacja góra dół to podstawa u mnie, odwrotne rozpiętki na barki, unoszenie bokiem, rozpiętki leżąc. Mogę sobie kąt ustawić odpowiedni i wysokość

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekkoatletyka

Następny temat

KOKSIARZ

WHEY premium