SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczki, wyciągi...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1423041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
juve101 nie wiem ile dokładnie wyszła mi ta ławeczka bo dużo materiału już w domu np skóra jasna bo jasna ale jest płytę bosza spawarkę itp musiałem profilu tylko trochę kupić. A MAdejson jeżeli chcesz mniejsze zdjęcia to wejdź w linki jaki podałem pod zdjęciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17311
A łapaj SOGA za tą ławeczke

,,Jest kasa,Jest masa''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
dzięki odbiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7708
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
Mam pytanko chłopaki. Wie ktoś może gdzie w Szczecinie jest jakiś dobry sklep z kształtownikami? Interesuje mnie prawobrzeże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=588125816

Wiecie może jak zrobić lub czym zastąpić taki uchwyt do gruszki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
Sorki potrzebny mi sklep na lewobrzeżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
Ja mam pomysł. Tą obrotową część możesz zrobić zamocowując na grubym kawałku blachy łożysko. Przegub możesz zrobić z płaskownika. Po prostu bierzesz gruby płaskownik(może też być cienki profil zamknięty), przekładasz przez niego metalowy bolec, następnie z dwóch stron bolca nakładasz na niego płaskownik, w którym wcześniej wywiercisz otwory tak żeby było trochę luzu. Końce płaskownika w jakiś sposób przytwierdzasz do łożyska(możesz przyspawać), a na drugim końcu tzn. do tego grubego płaskownika lub profilu zamkniętego robisz jakiś uchwyt na gruche i gitara. Jakby coś było niejasne to się pytaj. Mam nadzieję że ci jakoś pomogłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Pomogłeś ale soga nie dam bo abona nie mam

Co do sklepu to lepiej poszukaj profili na złomie bo wychodzi to dużo taniej
Dla porównania zapłaciłem za profile do wyciągu w sklepie 125zł a na złomowisku wyszło by mnie to z 30zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
Nie byłem jeszcze na złomie. Powiedz mi tam jest taki jeden wielki pierdzielnik czy to jest jakoś poukładane?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekkoatletyka

Następny temat

KOKSIARZ

WHEY premium