SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczki, wyciągi...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1424197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 535
Mógłby ktos mi podac wymiary modlitewnika z keltona lub innego o dobrej kostrukcji ? A drugie pytanko to jaki lepszy wyciag ? widziłem z keltona z siedzeniem i bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
jasne, że z siedzeniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
usuwam ;)


Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-23 12:47:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
WItam. Planuję zrobić coś na podobę takiej ławeczki. Moje pytanie brzmi jak można obliczyć odległość w jakich mają być te zaczepy, w które wchodzą kątowniki. Nie wiem jakim sposobem można to obliczyć? Mogłby ktoś pokazać jak to zrobić ? Będę wdzięczny. Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
sam taką robiłem, więc Ci doradzę :) te zaczepy spawasz na końcu, jak już masz wszystko gotowe, czyli ławka wygląda tak jak na zdjęciu tylko bez tapicerki i farby oczywiście :D szykujesz sobie te ajzole i ustawiasz przy pomocy poziomnicy ten najniższy i przyspawujesz (żeby mieć ławkę płaską) a później kąt zbliżony do prostego, a resztę podziel i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Identycznie robiłem swoją jak napisał 4nal Tylko kąt na barki lepiej ustawić tak na jakieś 80 stopni , lepiej się ćwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
4nal
sam taką robiłem, więc Ci doradzę :) te zaczepy spawasz na końcu, jak już masz wszystko gotowe, czyli ławka wygląda tak jak na zdjęciu tylko bez tapicerki i farby oczywiście :D szykujesz sobie te ajzole i ustawiasz przy pomocy poziomnicy ten najniższy i przyspawujesz (żeby mieć ławkę płaską) a później kąt zbliżony do prostego, a resztę podziel i tyle :)


1. A czy macie może dokładne wymiary tej ławeczki jak robiliście ? Jak macie to byłbym wdzięczny, gdybyście podali

2. Czy zawias(ta rurka) ma być przyspawana na styku 2 profili czy parę cm niżej ? Hm

3. Czy można wykonać podstawy takiej ławeczki z profilów większych- 50x50x 2/3 a resztę ławeczki z 40x40x4 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
Ma może ktoś wymiary tego wyciągu, bo planuję go zrobić w najbliższym czasie. I chciałbym jak najszybciej zakupić niezbędne materiały. Może akurat ktoś robił taki sam

Co to jest co zaznaczyłem na załączonym zdjęciu ? Gdzie mozna to kupic ? wiem ze jest to przyspawane z tym zaczepem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
to wygląda jak zwykły trójnik calowy gwintowany z 2 rurkami wkręconymi i uchem dospawanym ;)


Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-28 14:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
To co zazznaczyłeś to da się zrobić , ja w swoim wyciągu do prfilu który się przesuwa po prowadnicy dospawałem rurkę i do tego śrubke , do śrubki zaczepinoa jest rurka :) Robiłem to też dawno temu i wszystko fajnie chodzi .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekkoatletyka

Następny temat

KOKSIARZ

WHEY premium