SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczki, wyciągi...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1423009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 379
jeśli to te do wyciągu to można odlać z betonu ( zrobić zbropjenie, Proporcje 1:2(jedna porcja cementu dwie kruszywa) tak zrobione będo się trzymać po stwardnieniu często polewać wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
masz jakis rysunek jak to zrobic albo cos takiego dzienqi za odpowiedz

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
super post !!! sog

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2005-08-06 11:24:43

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 787 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1545
Jakto jak toz robic? robis zjaks forme z desek albo z jakiegos pudełka robisz zbrojenie z metalu albo wsypujesz gruz i zalewasz betonem a potem paujesz ile wleze ... tylkoz aczekaj az stwardznieje bo bedzie nie miło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 787 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1545


Macie mzoe wymiery MNIEJWIECEJ takiego drazka?:) Bo niechce go robic tak na oko;) A mzoe cos w tym stylu? taki mocowany dos ciany mnie interesi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Potrzebne materiały:
- rura plastikowa (bądź metalowa) o dosyć dużej średnicy pusta w środku.
- cement
- piasek
- woda
- złom
- rura o średnicy takiej by "weszła" ci na sztangę.

1. Bierzesz rurę plastikową o dużej średnicy obcinasz na długość jaka ci odpowiada (im dłuższa tym ciężarek będzie cięższy)

2. Następnie bierzesz rurę o średnicy która pozwala na to by "weszła" na sztangę i przycinasz na długość taką sama jak rura
plastikowa

3. Ustawiasz to wszystko na równej powierzchni (np: desce, kładziesz na desce folie żeby cement sią do niej nie przykleił)
pamiętaj aby cieńsza rura była ustawiona na środku plastikowej.

4. Teraz musisz przygotować beton. Do jakiegoś pojemnika najlepiej wiaderka wsypujesz łopatę piasku (najlepszy żółty) do tego
dosypujesz łopatę cementu i dolewasz trochę wody. Mieszasz wszystko dolewając wodę tak by powstała dosyć rzadka
konsystencja.

5. Wlewasz beton do środka ale powoli by nie zruszyć niczego, możesz zalać samym betonem. Ale aby było cięższe to najpierw
wlej trochę betonu (kilka cm) poczekaj aż przyschnie, a następnie równomiernie rozłóż złom (pamiętaj aby było z każdej
strony mniej więcej po równo) i wszystko zalej rzadkim betonem. Poczekaj aż wyschnie i masz już obciążenie za grosze :)


tak się robi
spadam na siłke a po siłce ładowanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ja wiem ze najlepiej jednak robić na oko bo jak robiłem z projektu stojaki do przysiadów to musiałem odcinac cały stojak bo projekt byl zrobiony z mysla o gryfie olimpijskim - dluzszym od mojego i tylko sie wkurzyłem i wiecej pracy narobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 787 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1545
hehe w sumie racja ale jakis orientacyjny projekcik by sie przydał:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
dzienqi ale czy przypadkiem takie obciązenie nie bedzie sie kruszyc albo sie nie połamie jak bedzie sie stukac beton o beton tysiące razy

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
nieno jasne ze się kruszy
niestety albo wydac dużo kasy na metalowe albo z betonu ja tam mam jeszcze pare z betonu i nawet nimi ćwicze jeszcze ale powoli uzupełniam metalowymi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekkoatletyka

Następny temat

KOKSIARZ

WHEY premium