SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zwała po shocku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
dzisiaj przed treningiem ograniczyłem shocka to 1/2 miarki i elegancko sie wkręciło bez jakiś drgawek czy zwały potreningowej.

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
tak czytam o tych lekach nootropowych .....

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
Leki nootropowe (prokognitywne) (ATC N06) – zróżnicowana pod względem budowy chemicznej oraz mechanizmów działania grupa leków, których cechą wspólną jest stymulowanie przemiany materii ośrodkowego układu nerwowego, co ma dawać w efekcie aktywizację takich procesów psychicznych jak poziom świadomości, zjawiska pamięciowe. Leki nootropowe wolne są od działania typu amfetaminowego (wpływ euforyzujący, hamujący apetyt). Do leków nootropowych należą: piracetam, centrofenoksyna, pirytynol, deanol oraz alfosceran choliny. Wskazaniami do podawania leków nootropowych są zaburzenia świadomości pochodzenia metabolicznego, zespoły organiczne, zatrucia, stany rekonwalescencji po przebytych urazach głowy lub stanach zapalnych ośrodkowego układu nerwowego, upośledzenie umysłowe
to by miało dawać efekty na siłownii ??

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Ja za jakis czas bede zaczynal suplementacje m.in z shockiem - to moze zaczne od polowy miarki ^-^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10154
mną sie nie sugeruj bo od tego jak na ciebie zadziała shock zależy wiele innych czynników. nie jest to mój pierwszy kontakt z shockiem pare miesiecy temu zaczynałem od jednej miarki i elegancko kopał bez żadnych zjazdów czy innych nieporządanych efektów a tym razem jedna miarka okazała sie zbyt duża dla mojego organizmu.

Live By The Gun Die By The Gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Nootropówki są dla tych ze starczą demencją lub tych po wypadkach z zanikaniem pamięci, ale w sporcie też to procentuje, bo przyspieszają oraz zwiększaja one proces transportowania tlenu oraz glukozy do ukladu nerwowego, a to w sporcie jest takze wazne. Jestesmy bardziej pobudzeni i 'rześcy'.

Ja stosowałem robiąc magistra ekonomii i inżyniera transportu. Może i placebo, ale szkodzic nie szkodzi :)

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
*UKLADU NERWOWEGO:
...głownie do mózgu - mój błąd.

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
edytuj posty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta

Następny temat

Przedtreningówka bez kreatyny jaka najlepsza?

WHEY premium