SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zrzucanie tłuszczyku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedzcie mi czy to dobry pomysł na pozbycie sie tłuszczyku:
Poniedziałek i wtorek- 30minut biegania na czczo
sobota rower 60 minut
niedziela basen od 60 do 120 minut
Powiedzcie mi czy jeżeli bede stosował wyżej wymienione ćwiczenia i ćwiczył normalnie na mase to jest szansa że mi sie mięśnie chodz troszke podkreślą?? (ofc bede miał dobrą diete)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3832
Jesli chodzi o spalenie tluszczu to aeroby OK ale jak chcesz robic mase
to 4 razy w tygodniu to za duzo , musisz sie zdecydowac czy chcesz spalic tluszcz czy robic mase

Trwam w tym ...

Trwam w tym ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn tak .Che spalić tłuszcz ale nie chce stracić siły ani masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt nie ma nic do powiedzenia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
a jaka to jest dobra dieta na jednoczesne spalanie tłuszczu i przybieranie masy ?



------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!


"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam pytanie, dotyczy troche twojego problemu, co myślicie o Fat Burnerze? Jest to ponoć bardzo dobry środek na strate tłuszczu, ale chciałbym zasięgnąć opini kogoś kto to brał.

Wszystko to sprawa wyboru.
Wróciłem z obozu zimowego KK, gdzie zdałem na 10 KYU Mój następny cel, zdać na 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6013
Nie wiem, czy to komuś pomoże, ale przedstawię swój sposób na pozbywanie się tłuszczyku:
Trenuję 4x w tygodniu, każdą grupę mięśniową 2x w tygodniu. Po każdym treningu 30-40 minut jazdy na rowerku. W dni wolne od treningu jazda na rowerku nawet do 1 godziny. Jeśli chodzi o dietę to w moim przypadku wygląda to tak, że ograniczyłem znacznie spożycie węglowodanów. Staram się jeść węglowodany nie później niż do 18-stej, a przed snem jakieś białeczko (białko sojowe, ser, białko z jaj itp.). Tłuszcz tak się topi, że aż miło. Normalnie talia topnieje w oczach. Aha bym zapomniał przed terningiem biorę 1 tabl. Thermy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie moge robic aeorobów po siłowni bo już jest zapuźno i byłbym bardzo puźno w domu.
Ajako wspomaganie kupiłem sobie fat burnera i BCAA. Powiedzcie mi czy moj plan da jakieś efekty i czy jest szansa że spali mi sie masa mięśniowa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Ale nie odpowiedzialś , jaka to bedzie ta dieta ? Dostosowana do treningu masowego czy redukcyjnego ? Bo to nie idzie ze sobą w parze.



------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!


"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn ta dieta bedzie zawierała więcej białka a mniej weglowodanów i tłuszczy. Nie moge powiedzieć dokładnie po ile gram bede tego jadł bo nie licze. Poprostu zwiększe podaż białka a ogranicze wegli i tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Ale kalorii ogolnie i tak ma być mniej niz wynosi zapotrzebowanie jeżeli chcesz schudnąc. Tylko teraz ten trening masowy zupełnie do tego nie pasuje. Proponuje obwodowy.



------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!


"Moderator w dziale Trening"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE CWICZENIA NA ZABUDOWANIE MOSTKA MIESNIAMI ????

Następny temat

trening na klate masowy

WHEY premium