SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha - zrzucanie tłuszczu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Witam. Chce potrenowaćbrzuch, zeby zrzucic troche tłuszczu. Czy takie cos moze byc ?


skłony w leżeniu płasko 3 serie po 20 powtórzeń
spinanie kolan w leżeniu płasko 3 serie po 20 powtórzeń

W tej kolejnosci co napisałem, co tydzien dodaje 10 powtórzen do kazdego cwiczenia i do kazdej serii.

Czy takie cos na początek wystarczy ? Bo nigdy wczesniej nie trenowałem brzucha. Szostka weidera jest juz raczej jak ktos wczesniej cwiczył. Tylko ile razy na tydzien mam to robic ?

Moim celem jest zrzucenie tłuszczu - wiem, ze mozna tez biegac, pływac, jezdzic na rowerze, ale jednak wole takie cwiczenia w domu. Jakby na to nie spojrzec to jednak prawie co dzien gram tez w kosza po 1-2 godziny.

EDIT: nie jem słodyczy, nie pije kolorowych napoi (napoji ?), nie jem bardzo tłustych rzeczy.

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-07-18 21:17:47

Co ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
co do cwiczeń to trenuj 2-3 ( na początek 2 wystarczy ) w tygodniu , dorzuć jeszcze wznosy kolan wiszac na drazku 3-max dobre cwiczenie
samymi cwiczeniami tłuszczu nie spalisz potrzebne są aeroby + dieta
ale jak grasz w kosza codziennie czyli aeroby masz codziennie potrzebna jest jeszcze lekka dieta i po problemie
powodzenia

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
no ja bym zrobił to tak , trening brzucha co drugi dzień , czyli , pon - środa - piatek itd.
trening sam w sobie nie musi byc niczym skomplikownym , chodzi poprostu o wzmocnienie tej grupy i skupienie sie na diecie

najwiecej efektów daje ćwiczenie rano , naczczo , spalanie nastepuje po ok 20-30 minutach stałego umiarkowanego wysiłku

zrób tak :

zaczynasz od spięć , nie robisz serie tylko robisz 1 serię do konpletnego załamania
kończysz tą serię i od razu wstajesz i truchcik w miejscu , 5 minut umiarkowanego trcuchciku - chodzi o to żebys cały czas był w ruchu
po tych 5 minutach truchtu od razu siadasz na skraju łózka i robisz unoszenie kolan do klatki z przechyłem ciała lekko w tył , też 1 seria n max do załamania
konczysz ta serię i od razu wstajesz i truchciek 5 minut ( z czasem staraj się intensyfikować ten truchcik - jednak niech na 1 treningu utrzymuje się na 1 poziomie )
po tym truchciku znów padasz na glebę i skretoskłony , albo jak masz jakiś kij w domciu to weż ten kij załuż na barki , chwyc szeroko rękami , przechyl się leciutko do tyłu , tak tylko zeby lekko miesnie brzucha sie napięły i rób skrety z tym kijem , równiez 1 seria do załamania i zakańczasz to wszystko 5 minutowym truchcikiem

no i trening skończony , idziesz na śniadanie , rób tak tak jak powiedziałem co drugi dzień
co trening staraj sie zrobic wiecej powtórzeń w każdym ćwiczeniu [ w tej 1 serii ] i coraz szybciej truchtac przez te 5 minut

grunt to zebyś wciąż był w ruchu

tak ja to widze

jakby co to pytaj

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
ja propsonuje Aerobiczną 6 Weidera

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrównać siłę w rękach ???

Następny temat

rzezba

WHEY premium