SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ziomal /Kiedy Ty odpoczywasz to ktoś inny ciężko trenuje aby skopać Ci dupę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
KacperoSSS

Z supli amino I 2 tydzien na monohydrancie jestem . Dieta wyglada tak jak na 1 stronie :) tzn staram sie trzymac ale czasem zjem mniej bo nie mam calkowicie apetytu po treningach .

Boksero

Jak dla mnie jest na prawde slabo :) U szczytu formy pizgalem 120x5 :) i wazylem o pare kg mniej a teraz jestem zalany fatem :(

maślor

No niestety z wygladalem jest bardzo zle :( a sila powoli wraca . Postaram sie jakos w nastepnym tygodniu wrzucic fotki :)

janusz121

k1 bylem na kilku treningach na wisle :) Mysle czy by nie isc na pradnik . A w grapplingu tylko mma trenuje :)


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Niezły fighter z Ciebie będzie:) tylko nie pij:)
Powiedz mi jak wygląda u Ciebie to K1? No bo tak ogólnie K1 to nie sport tylko organizacja tak jak np UFC. Niedaleko mnie są treningi K1 ale tylko dla tych którzy już biorą udział w zawodach w kick boxingu/ mają duże doświadczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
OOO z Grapplingu Kraków? to z Twojego klubu kolesia dusiłam na imprezie tydzień temu haha

do dziennika będe zaglądać jak tylko nie zapomne
więc prosze się ładnie starać bo kobieta patrzy

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Dzisiaj masz jakąś śiłke lub mma >??
Ja mam śiłke .
Powodzonka i wpisuj się w strukturze K1 :D

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no to ładna siła była i jest:P
tez wbij do mnie czasem

a i

FighterSSJ

jak nigdy nie ćwiczyłeś w klubie to daruj sobie worek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Neith extra Szkoda ze nie mnie :(


Dzisiaj mialem dzien wolny bo studia od 15 i musialem sie jeszcze uczyc do egzaminu . Jutro nadrobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
"musialem sie jeszcze uczyc do egzaminu" - nie wiesz że treningi pomagają w nauce?:)
Ziomuś na jakiej uczelni jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Janusz

Na AWF-ie :)

Poniedzialek 14/02/2011

WL 10x85 8x95 5x105 6x95 6x95
Rozpietki 3s
Plecy wyciag przód 12x45 10x50 10x55 10x60
Tył 3s 10x50
Uginanie nóg 4s 15x60kg
Barki na maszynie 4s
Triceps wyciag 4s
Biceps mlotki 1s
+ bierznia + basen

WL idzie co raz lepiej , powoli mi wraca ta ,,sila,, co kiedys
plecy tez calkiem ok , nogi izi Barki ciezko , nie potrzebnie sie silowalem do końca bo chyba cos mi strzykneło :/ i Przy tricepsie czulem lekki ból w barku a biceps juz w ogole odpuscilem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
"WL idzie co raz lepiej , powoli mi wraca ta ,,sila,, co kiedys" - chciałbym mieć taką jak Ty:)
Oj to z tym barkiem nie za fajnie. Uważaj żeby sobie przez to nie zepsuć treningów sw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nie mogę przebolec tego że uważasz że nie masz siły

trzymaj się ziomek:) i uważaj żebyś przypadkiem zaraz nie musiał pauzować przez kontuzję jakąś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Joe Weidera przeznaczony dla bokserow (3x w tygodniu)

Następny temat

Przejście z FBW Na split możecie pomóc mi trochę ?

WHEY premium