SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw odzywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
witam to znowu ja;p coraz bardziej juz mi sie rysuje zestaw jaki chcem kupic lecz nadal mam troche pytan;
Fitness Authority - Xtreme Napalm Loaded with Vitargo(pierwszy raz widze to czy warto)
Trec - AAKG HardCore kaps.
Ultimate Nutrition - Horse Power
Trec - CM3 POWDER - 500g(nie wiem czy zbedny)
cissu fitmax aminokwasy
Myslalem nad takim czyms tylko nie wiem czy moze bez AAKG a z CM3 czy moze na odwrot i jeszcze do tego Napalmu czy nie jest on szkodliwy na zoladek bo po ostatniej przygodzie z produktami controlled labs mam dosyc;p.Czy cos dodac jeszcze do tego co odjac moze cos za cos.Cchem na dniach juz kupic wszystko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Napal z vitargo to zwykly napalm z dodatkiem vegli (vitargo) jak clabo pompuje to aakg mozna dodac, do hp mozesz dodac cm3 aby uzupelnic kretyne, bo hp ma cos chuba kolo 3 gram.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
to co zamiast Napalmu.Zeby dobrze pompowalo i pobudzalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
ja bym dal aakg do porcjo hp przed treningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
bo tz myslalem zeby zamaist AAKG lub CM3 kupic jakies bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
cm3 akurat jest tutaj potrzebne, bo sam HP na cykl chyba nie styknie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
to czyli AAKG I CM3 musza byc plus HP a zamiast Napalmu moze byc Nutrabolics - Hemorush?wychodzi na to ze bialko zbedne dieta wystarczy czy moze amunokwasy zbedne a zamiast nich jakies bialko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17293
Jesli chodzi o napalm nie dawka 12g przy wadze 95kg słabo pompuje, a zwiększanie dawki prowadzi albo do za dużego pobudzenia kofeiną, albo do sraczki :) Proponuję więc wrzucić porcję napalmu i 2,5g AAKG, to z Olimpu wychodzi lepiej cenowo niż Treca.

Białko bierzesz według diety, jeśli masz w niej braki, to uzupełnienie odżywką jest podstawą. Poza tym serwatka po treningu i ewentualnie rano da Ci więcej korzyści, niż zabawki w stylu AAKG przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17293
Jeszcze odnośnie Napalmu to brałem wersję bez vitargo, gdzie dawka to 10g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
to jak juz najlepiej bedzie bo glupieje powoli;D
Nutrabolics - Hemorush?napalm?
CM3
AAKG?
HP
SERWATKA?AMINOKWASY?

Zmieniony przez - szmitu21 w dniu 2012-09-05 13:59:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
bo jesli hemorush jest dobre tak jak pisza to chyba AAKG zbedne i zamaist tego serwatke po treningu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dawkowaniu

Następny temat

Dobre odżywki?

WHEY premium