SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbicie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
Witam serdecznie. Zakupiłem wczoraj atlas wiadomo, co i jak z tym sprzętem, więc nie będę tu opisywał no bo po co.
Moje pytanie czy dobrze kombinuje, że kilka serii duża ilość powtórzeń na małym obciążeniu pozwoli zredukować tkankę mięśniową??
Na razie myślę ćwiczyć codziennie ogólnorozwojowy, czyli wykorzystać wszelkie możliwości atlasu. Z czasem, gdy zbije tyle ile chce wagi planuje zamienić ten trening na 3 razy w tygodniu zmniejszyć ilości powtórzeń, ale zwiększać, co serie ciężar adekwatny do mojej siły.
Nie wiem czy dobrze wymyśliłem, więc proszę o jakieś sugestie z Waszej strony.
Pozdrawiam MrStyku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 735
Czemu chcesz sie pozbyc tkanki miesniowej????
Ja bym sie raczej staral zrzucic zbedny tluszcz.
Maly ciezar przy duzej liczbie powtorzen to dobry sposob na redukcje ale jadac bez dietki nic nie osiagniesz.
Staraj sie jesc czesto, ale male ilosci.
Odrzuc wszelki slodycze i napoje.
Pij wode przed posilkami(20-30min) aby zmniejszyc apetyt podczas jedzenia.
Dodaj do cwiczen na atlasie jakies aeroby(bieganie itp.)
Zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
eh kurde byka strzelilem chodzilo mi oczywiscie o tkanke tluszczowa a nie miesniowa. aeroby powiadasz a moze orbitrek tez posiadam. dietke stosuje tzn nie jem tgo co jadlem wczesniej jem mniej ale czesciej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj zestaw na redukcje.

Następny temat

Prosze o sprawdzenie

WHEY premium