SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapotrzebowanie a składniki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
proponuję najpierw tłuszcz,ewentualnie potem węgle

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5663
Za dużo białka jest wydaje mi się :( Czemu to wszytsko jest takie skomplikowane :D




Zmieniony przez - staruh w dniu 2013-05-25 10:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
możesz trochę zmniejszyć ilość białka a podbić wtedy tłuszcz lub węglowodany

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5663
Nie wiem jak moge jeszcze zmniejszyć il. białka bo porcje produktów z białkiem w każdym z posiłków są na prawdę małe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Np. wywal serek wiejski i zmniejsz porcję piersi a dorzuć orzechów włoskich, tłustą rybę, zwiększ ilość ryżu w posiłku 4 do 100 g (akurat jeden worek), zwiększ ilośc makaronu w posiłku 5. Poza tym białka aż tak strasznie dużo nie masz - 1/3 prawie to białko roślinne.

Zmieniony przez - suchymks w dniu 2013-05-26 01:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5663
Dzięki za odpowiedzi. Pierwszy dzień na tej diecie skłonił mnie do stwierdzenia że za mało żarcia. Rzeczywiście 5 posiłek jest za mały jak na pełno w. po treningu. Zjadłem go koło 18:30 i teraz wp******iłem kolejną porcje makaronu i arbuza bo sie zrobiłem głodny. Jak rzucam wszystko na wagę to staram się więcej niż mniej, zamiast tych warzyw co wpisałem na diecie to zjadam takie opakowanie mrożonych- rozbijam je na wszystkie posiłki oprócz około treningowych. Zaraz postaram się wrzucić zaktualizowny zrzut, jak macie jakieś sugestie to walcie. Myślicie że powinienem dorzucić dużo więcej kcal? interwały:2 razy w tyg aeroby:2 razy siłowy: 3 razy ogólnosprawnościowy:2 razy wiek 17l waga 75 wzrost 180






Zmieniony przez - staruh w dniu 2013-05-27 19:56:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Im cieplej tym gorzej- apetyt

Następny temat

dieta co sądzicie

WHEY premium