SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakwasy a cwiczenie...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
Nikt się nie śmieje chcemy pomagać ,a nie wyszydzać.

Co byś chciał osiągnąć?Napisz jeszcze o sobie coś i wtedy dostaniesz odpowiedni trening.
POZDRAWIAM!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
a czy ta osoba nie powiedziała ci ,że plan ogólnorozwojowy polega też na tym ze zmniejsza sie liczbe serii na grupe ?
cwiczysz np na jednym treningu góre ,ale po 2-3 cw na grupe i w 2 max 3 seriach (np Weider dla sredniozaawansowanych tez ma 3serie po 9p ito jest naprawde już cięzki trening)
a ty walisz wszystkiego po 4 serie bez ładu i składu i tego sie wszyscy czepiają

Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak plan byscie mi proponowali ? moim celem chyba jest jeszcze na razie zdobywanie masy miesniowej bo cwicze od czerwca wiec nawet nie mam jescze jednego pelnego roku stazu treningowego... totez robienie rzezby trzeba odlozyc chociaz z drugiej strony ma sie troszke tluszczyku i przydaloby sie go pozbyc ... czy jest sens teraz robienia rzezby w moim przypadku...?
jaki plan bycie proponowali takze komus kto wraca na silke po miesiecznej przerwie ? za pomoc z gory wielkie dzieki

"nie ma rzeczy niemozliwych - sa tylko ludzie, ktorzy jeszcze o tym nie wiedza"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
teraz miałeś miesiąc przerwy ?To w takim razie 6 tyg. ACT lub jego modyfikację ,którą ci dałem.
POZDRAWIAM!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj takiego treningu:
Pon:
-klatka
-biceps

-kaptur
-brzuch
Śr
-Triceps
-Nogi
-Brzuch
Pt
-Plecy
-Brzuch
Rób 2-3 ćwiczenia na daną grupę mięśni,6 serii po 8 powtórzeń przerwy ok 2 minuty, dobierz se takie obciąrzenie by ostatnie powtórzenia sprawiały ci wielką trudność(to działa naprawde), w piątek poza plecami nie ćwicz nic innego(ew. brzuch) bo plecy to duża grupa mięśni i możesz nie mieć siły na trening innych partii z dobrą intesywnością.Naplecy najlepiej robić wiosłowanie w opadzie i martwy ciąg, a jak chcesz być szeroki to podciąganie z obciąrzeniem.
Ja ćwicze powyższym program jush długo i cały czas mi daje świetne efekty, jak chcesz to zpróbuj.

Życie jest na tyle długie by Każdy mógł stać się wielki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
lIdER a gddzie sa w tym treningu barki?????


d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
No nie czepiaj się kaptur jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Powoli mnie to przerasta , mam tylko nadzieje że ludzie potrafią odróznic te wartościowe rady i wypowiedzi od tych mniej przemyślanych.





------------------------------
Text tygodnia:
"CZe mma takie pytanie np chodzi mi oprzemiane materi tu chodzi o to ile razy sie wydala kal tak ??????? ja np sram raz na dzien czy to d przemiana a moj koelga 3 raxy kto wiecej przytyje ????????"


"Moderator w dziale Trening"

Zmieniony przez - brutus w dniu 2003-02-20 12:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
No masz racje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TLUSZCZ NA BRZUCHU

Następny temat

Bez sprzętu!

WHEY premium