SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zaczynamy !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Witaj :)

ja słyszałam o tym Wilku różne historie od chłopa, układał im kiedyś plany i teoretycznie przygotowywał. Podobno trzepie kasę 'trenując' jakieś 350 milionów osób naraz, rozpiski robi automatycznie, z excela, a na treningach w ogóle się nie pojawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
Esther
Witaj :)

ja słyszałam o tym Wilku różne historie od chłopa, układał im kiedyś plany i teoretycznie przygotowywał. Podobno trzepie kasę 'trenując' jakieś 350 milionów osób naraz, rozpiski robi automatycznie, z excela, a na treningach w ogóle się nie pojawia


do nas jakaś babka od tego Wilka raz na jakiś czas przyjeżdża i dogląda naszych treningów i siłowni .

na razie robię co mi każą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezle masz nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co tutaj tak cicho?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
aa , może wyda Ci się to głupie , ale jakoś nie wiem o czym tu pisać :)
na siłkę nie chodzę , w domu nie pakuję , nudziara ze mnie
po cichu obserwuję co u Was się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze mozesz zaczac robic przysiady albo pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 818
ee no coś tam robię , 4 godziny treningów dziennie wyrabiam , ale co mam wam opisywać , treningi siatkówki plażowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Sztange sobie kup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wypiskę z miski dawaj, pokaż co tam dobrego szamiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15773
tigerrr co z Tobą? Zrezygnowałaś?

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na odchudzanie i na zdrowie proszę o opinie

Następny temat

laurka na starcie w redukcji

WHEY premium