SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xxxxx

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2975

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
nie wiedziałem gdzie wrzucić ten temat, jeśli w złym dziale to przenieście i sorki, ale mam pytanie od kolegi, troche śmieszne ale jednak, ma on 17 lat, ostatnio na mieście zaatakowali go goscie podchodzący pod 40 a on popuścił, zdarzało mu sie niby to już ale jak był dzieckiem, ale popuścić w takiej sytuacji i w tym wieku... jakieś porady?
P.S. miałem to wrzucić to "ZDROWIE" ale to przecież chyba żadna choroba nie jest
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Normalna reakcja na stres,zdarza się.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
A, że faceci pod 40 to już niby tacy starzy, że nie należy się ich bać ? Na dodatek kilku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
tylko sie nie wymiguj ze kumpel. Powiedz jasno ze to Ty

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
hahaha nie no, kumpel :p i tak nikt nie wie kim jestem więc gdyby to ja to bym sie przyznał, nic by to nie zmieniło w moim życiu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9408
ja bym się na miejscu kumpla zabił ze wstydu

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
mi sie chciało śmiać jak to powiedział ale że dostał niezły wpier***dol to sie powstrzymałem, a ja myślałem że tak tylko mają małe dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
taki czynność fizjologiczne w czasie takiego stresu lub wysiłku są czasem nie kontrolowane to sie nie śmiej z kolegi to tak samo jak byś puścił butle na siłce przy wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
nie on pierwszy i nie ostatni.

Do w.p.i.e.r.d.o.l.u trzeba podchodzic na luzie, jak masz dostac to dostaniesz tak czy siak bez wzgledu na nastawienie psychiczne, po co ten stres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
TO się zdarza w skrajnie ekstremalnych sytuacjach. Jeśli wcześniej coś takiego go nie spotkało to i mógł zareagować tak.
Wbrew pozorom to nie jest takie rzadkie - ludzie robią pod siebie na bungie, żołnierze pod ostrałem leją w spodnie - tak to już jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
jw. Takie rzeczy się zdarzają - chociażby walka Akebono w (bodajże) K1. Słyszałem kiedyś od kolegi, że na ostrym dyżurze pacjenci po ostrym pobiciu dość często trafiają z tą dodatkową przypadłością. Żaden powód do hańby - najlepiej o tym zapomnieć i nie wypominać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kyra Gracie - piękna wojowniczka

Następny temat

Kobieta i samoobrona

WHEY premium