SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost a trening barkow?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1093
@wuder: ile razy w tygodniu robisz barki?

Pakowacz! Szybko! Duszo!
Lepiej z ch**a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Raz w tygodniu, ale chyba zacznę ćwiczyć raz na 2 tyg i kaptur tak samo bo bary i karczycho rosną jak głupie

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Don Garcia - nieźle jeśli MC robiłeś, ja się boje ;) Ale jeśli znasz odp. technike to luz...

kuba-przy ćwiczeniach miej zawsze wyprostowane plecy i nie ćwicz prostowników "do upadłego" a urośniesz, chyba że naturalnie miałbyś przestać rosnąć już :D
BTW nie wierz w gadanie że zwisanie na drążku pomaga urosnąć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1093
@wurder: może napisałbyś swój tygodniowy rozkład barków? Oczywiście jak działą to za soga hehe ;)

Pakowacz! Szybko! Duszo!
Lepiej z ch**a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Przez długi czas ćwiczyłem barki w następujący sposób

-wyciskanie zza karku sztangi - 12<10<8<6 (przednie i boczne)
-podciąganie sztangi wzdłuż tułowia na gryfie łamanym wąsko - 12<10<8<6 (całe bary + kaptur)
-odwrotne rozpiętki na ławce skośnej 30 stopni - 3 x 10-12 (świetnie wyizolowana praca tylnego aktonu, dodatkowo ładnie tylne aktony oddzielają się od kapturów, ćwiczenie zapominane przez niektórych siłaczy ;) )
- szrugsy hantlami 3 x 15 (od zawsze ćwiczę tak czworoboczne, jedynie czasem zamianiałem, że na sesji treningowej grzbiety a nie z barkami je robiłem i tak jak już pisałem karczycho puchnie mi ładnie :) )

obecnie barki ćwiczyłem tak :

-wyciskanie sztangielek - 12<10<8<6
-unoszenie sztangielek bokiem- 3 x 10-12
-odwrotne rozpiętki ......... - 3 x 10-12
-szrugsy 3 x 15

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1093
Ok, chyba uwzględnie to w moim treningu, jeszcze pytanko czy robisz to samo raz czy dwa razy w tygodniu?:>
Jak mowielem SOG dla Ciebie ;]

Pakowacz! Szybko! Duszo!
Lepiej z ch**a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1806
jak wyglądają te nieobciążające kręgosłupa ćwiczenia na barki
(dysponuje sztangielkami, czasem wykorzystuję sztangielkę jako sztangę chwytając za ciężary lub zaciski:D i myślę nad zrobieniem sobie wyciągu ze sztangielek<plecaka> i drążka - tyle o sprzecie, mam słaby bolacy i krzywy kregoslup; zreszta stawy tez ale to chyba nie ma wiekszego znaczenia)
w AC znalazłem tylko 1.Unoszenie ramion ze sztangielkami w leżeniu(***) i to chyba zbyt dobre cwiczonko nie jest (chociaz moze styknie na moje male potrzeby jak chodzi o boczne aktony oczywiscie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Krzysiu, bareczki raz w tygodniu na sesji treningowej razem z nóżkami i brzuszkiem w piątek PT- nogi + barki + brzuch

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1093
dzienx, jak robiłem 2x w tygodniu to mi świetnie siła na hantlach szła robiłem na 9kg, teraz robie na 15kg Masy tęz przybyło trochę, aż sam się zdziwiłem

Pakowacz! Szybko! Duszo!
Lepiej z ch**a zrobić skręta niż z kaczora prezydenta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
:)

wuder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór sprzętu do domowej siłowni

Następny temat

Cwiczenia korekcyjne - szyja

WHEY premium