SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

steel

  • Mono czy jabłczan

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam serdecznie Pytanie jak wyżej Mono czy Jabłczan . Czy jest jakaś rażąca róznica , co lepsze , ktora co daje itp itd wszystko na ten temat poprosze. Staż na siłowni okolo 1,5r. Dieta na mase jest : - Kurczaczki z ryżem , jaja , owsianki , ser biały i inne bajery ; ) Z odzywek biore - Olimp Profi Mass I sie zastanawiam na kreta czy moze ona [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1014 Data: 2013-03-28 19:12:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MAN Scorch - Różne wersje ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemanko chce dzis zakupic "MAN Scorch" i tu moje pytanie Sa 2 wersje z tego co widze MAN Scorch Reveal The Steel MAN Scorch Remix V3 czym one sie róznia ?? i widze na allegro ciemne puszki i bardziej jasne tez czyms sie roznia ? do tego widzialem w Tytule stara wersja. i naprawde jestem skolowany :D ktore kupic.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2096 Data: 2013-08-09 18:12:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] idealnym, praktycznie nie używana :) Gry : GTA 4 Sims 2 Snajper Rajd na berlin - oddziały specjalne Far Cry Infernal CivCity SimCity 4 Deluxe Edition Delta Force - helikopter w ogniu Wheels of steel - pedal to the metal GTA san andreas Hitman Emergency 3 Kameleon Rajd na berlin - II wojna światowa mój gg : 10955578 Pozdrawiam ;)

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 961 Data: 2009-11-04 19:48:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KATANA-MIECZ JAPOŃSKI

    Temat
    Sztuki Walki

    WITAM! MÓJ POST KIERUJE DO ADEPTÓW KENDO I IAIDO. CHODZI MI O KATANĘ. CZY KTOŚ Z WAS UŻYWA KATAN fIRMY COLD STEEL LUB HANWEI? KTÓRE SĄ LEPSZE?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 3561 Data: 2005-09-30 21:44:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dawkowanie...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam otóż zażywam takie suplementy jak: Ostrowia BCAA Xplode ZMA Witaminy Omega Kreatyne i spalacz tłuszczu Scorch reveal the steel i mam takie pytania, czy moge przed treningiem spalacz ten popić BCAA? i czy po treningu moge w jednym sheykerze rozpuścić jednocześnie bcaa i kreatyne? pozdrawiam ryba_6

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 978 Data: 2010-01-26 22:38:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Reduktory tłuszczu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jestem na redukcji 7 kg mniej i mam juz 79kg, mam jeszcze fat i to nie mało i chciałym przy pomocy diety i silki i aerobow zrzucic jeszcze kg i nie wiem jaki kupic spalacz( bedzie to moj pierwszy i mam nadzieje ostatni) Mysle na TSE i MAN Scorch Reveal The Steel ? Który lepszy, moze jakis inny proponujecie, pisze tu bo w w/w temacie podwieszonym [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 984 Data: 2010-01-08 17:36:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A6W - wspomaganie Androidem.

    Temat
    Trening w domu

    Witam. Korzystaliście już z aplikacji na telefon, które pomagają nam w regularności ćwiczeń? Ja korzystałem z aplikacji Steel ABS A6W na Androida. Miałem tam jakieś motywujące komiksy, wizualizacje i takie tam pierdoły ;) Naprawdę polecam aplikację. Powiedzcie jakie macie zdanie na ten temat.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1414 Data: 2012-05-01 21:24:17 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Sprzedam trzy opakowania 600g Fitmax Kreatyna Creapure proszek po 60 zł za opakowanie oraz jedno opakowanie fatburnera MAN Scorch Reveal The Steel 168 kapsułek za 100zł. Oba produkty są całkowicie nowe, a opakowania w idealnych stanach, nierozpoczynane. Ceny do negocjacji. W razie wymagań potencjalnego klienta mogę wstawić zdjęcia obu produktów.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 653 Data: 2011-05-12 21:47:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! mam do sprzedania znany spalacz MAN Scorch Reveal The Steel kupiłem tydz temu, jednak okazało się ,że z uwagi na moje dolegliwości zdrowotne nie moge go brac- scorch otwarty poszło dokładnie 5 tabletek, wiec zostało 163 data ważności do 2013 roku CENA tylko 60 złotych!! kontakt przez gg 162 98 62 pozdro!

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 917 Data: 2011-01-17 00:01:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawkowanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam czy może mi ktoś pomóc rozpisać dawkowanie następujących suplementów: - trec cm3 - man scorch reveal the steel - activlab bcaa xtra - trec aakg hardcore - olimp mzb - olimp system protein 80 Czy warto przy spalaczu również stosować vitalmax ionto vitamin drink liquid ponieważ mam butelke 1l.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1005 Data: 2010-04-18 22:20:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa pomoc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chciałem zasięgnąć opinii,może ktoś podpowie mi coś lepszego od tych supli po niżej,chcę złapać jak najwięcej czystego mięsiwa.Myślę o 2kg na 5 tygodni. Kreatyna- Scitec CREA BOMB Bcaa- Firesnake REMEDY Dekstroza- Trec DEX-TROSE PRO Testosteron- Scitec STEEL ROCKET Bulk- Fitmax Bulk Mass

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 627 Data: 2013-10-24 16:14:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw na masę

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chciałem zasięgnąć opinii,może ktoś podpowie mi coś lepszego od tych supli po niżej,chcę złapać jak najwięcej czystego mięsiwa.Myślę o 2kg na 5 tygodni. Kreatyna- Scitec CREA BOMB Bcaa- Firesnake REMEDY Dekstroza- Trec DEX-TROSE PRO Testosteron- Scitec STEEL ROCKET Bulk- Fitmax Bulk Mass

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 578 Data: 2013-10-24 16:13:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Man Scorch data

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich, rok temu kupiłem Scorcha Reveal the steel. Zostało mi jakieś pół opakowania. Niestety, nie mam nigdzie napisane kiedy się kończy data ważności. Obejrzałem całe opakowanie( pod tabelą też nie ma). Jak sądzicie jaka jest średnia przydatność tego produktu?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 615 Data: 2015-01-06 11:31:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam Scorch

    Temat
    Targowisko

    Witam. Sprzedam Scorch V3 - reveal the steel Nowe z data do 2011r Cena to 99zl (wliczone KW). nie podlega negocjacji Allegro jest w razie W. gg 2416887

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 996 Data: 2008-11-27 00:17:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Batony

    Temat
    Targowisko

    Mam do sprzedania batony Steel Bar w pudelku jest 24 batony smak cookies & cream jesli na sztuki 4zł jesli cale pudelko 90zł

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1733 Data: 2008-09-20 18:54:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • REDUCJA

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Siema co myślicie nad takim połączeniem na cykl redukcji : - cla + green tea z treca - man scorch reveal the steel - oraz cm3 treca jako antykatabolik oczywiscie plus dieta LC czekam na wasze opinie

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1053 Data: 2016-05-05 19:27:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Scorch

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich, czy jest jakaś różnica pomiędzy MAN Scorch Remix V3 a man scorch reveal the steel ? jeśli tak to który z nich jest lepszy? Pozdrawiam!

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1147 Data: 2012-01-02 20:12:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalacz!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    MAN Scorch 168caps Reveal The Steel Muscletech Hydroxycut Advanced 60tab te dwa spalacz jeść razem czy od którego zacząć i skończyć na drugim ?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 813 Data: 2011-09-10 18:27:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ktora wersje SCORCHA ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    znalazlem w sieci 2 wersje scorcha na ktora sie zdecydowac ? MAN SCORCH V3 SCORCH Reveal The Steel dzieki za odp

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 668 Data: 2011-04-10 10:01:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WIEK: 18 CZAS REDUKCJI: 2 miesiące SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : nie wiem POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: ZARYS DIETY I TRENINGU: dieta jest aeroby sa i silka STAN ZDROWIA: dpbry STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nic BUDŻET: 80zl CEL: 10kg Jaki spalacz wybrać? czy na początku kupic TSE czy MAN Scorch Reveal The Steel ? Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 2194 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-01-07 23:06:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)