Oryginalny Niemiecki Trening Objetościowy Nowe spojrzenie na klasyczną metodę stawania się wielkim wg Charlesa Poliquina. Superserie czy trójserie pozwalają nam wykonać mnóstwo pracy treningowej w krótkim czasie. Metoda Pauzy Odpoczynkowej pozwala na użycie wiekszych ciężarów dzięki czemu możemy rekrutować najoporniejsze włókna mięśniowe, a metoda [...]
[...] sie jesli mi powie jakis nastolatek ze ma takie kolana... no jeden na iles tysiecuy moze miec jakies wrodzone wady stawow ale podejrzewam ze wiekszy problem bedzie mial z klata i bicepsem niz z kolanami Jesli jednak ktos ma juz swoje lata i zniszczyl sobie kolana na przyklad koszykówką to nadal moze robic pelne przysiady jednak juz nie [...]
[...] dnia na silowni w wieku 14 lat: Waga: 63 - 68kg(byly wachania, moze to blad pomiaru, moze zarcia i pory dnia, przyjmuje wiec minimalna 63 ) wzrost: 168cm biceps: 33cm klata: 96cm talia: 68cm udo: 50cm lydka: 31cm Maksymalna rzezba z wyjatkiem nog niestety (tez dorzezbione, ale nie tak bardzo. przysiad (troche brakowaloby do zaliczenia na [...]
[...] od rodzaju uszkodzenia, ale ma prawde sie sprawdza. Raz jeszcze powtarzam: generalnie cwiczenie nie sprawiajace bolu lub dyskomfortu jest naturalne i bezpieczne. SRODA: klata , bary(bez tylnych) i triceps: TRENING 1(niezalezne od faz poniedzialkowych, tylko od tego czy sa postepy czy nie ma): 1)skos: 4serie po 5 powt(3 min) 2)plaska: 3serie [...]
[...] - Anatomia ćwiczeń na klatkę / Deliver http://www.sfd.pl/temat246854/ - podstawowe błędy przy wyciskaniu sztangi płasko / Don Garcia http://www.sfd.pl/temat267770/ - klata jak u goryla / Dżingis http://www.sfd.pl/temat269838/ - klata nie rośnie? artykuł / Krzych666 http://www.sfd.pl/temat272409/ - porusz klatkę, czyli metoda na głoda / [...]
*************************************************************************** UPGRADE'Y SA NA KONCU POSTU ORYGINALNEGO, WIEC PO PIERWSZYM PRZECZYTANIU CZYTA SIE OD KONCA... AKTUALNY UPGRADE; V.O.6 Z DNIA 25 XI 2006... *************************************************************************** NIE SADZILEM ZE ZALOZE KIEDYS TAKI TEMAT. Merytorycznie [...]
[...] w tych dwoch ruchach. Jesli przycigasz znacznie wiekszy ciezar na drazku to albo jeszcze nie masz tyle starzu by dogonic go wyciskaniem, albo masz powazny problem z klata.. ale to mozna stwierdzc po 2-3 latach treningu.. Poza tym intencja artykulu nie jest praca nad klatka! TYPOWY PRZYKLAD ZANIEDBANIA PLECOW: Znam koxa co na poczatku [...]
WITAM. S. specific A. adaptation I. (to) imposed D. demands TEORIA KIEDY IDZIEJ, TERAZ PRAKTYKA DLA OSWOJENIA SIE ZE ZJAWISKIEM. ************************************************************************** W ZWIAZKU Z TYM ZE PLANY JAKIE PODAJE ZAZWYCZAJ WYMAGAJA LICZENIA % , MAXOW, NOWYCH CWICZEN, KOMBINACJI W ZMIANACH INTENSYWNOSCI ITD... [...]
[...] razem z przerwami regeneracyjnymi , zdrowotnymi itp wychodzi rok i jeden miesiąc. zaczynalem mniej wiecej w listopadzie tamtego roku. poczatki byly jak to u swiezaka : klata biceps, potem klata biceps plus dodatkowo klata biceps , a od swieta barki. potem przerzuciłem sie na powiedzmy w miare ulozony split 4 dniowy. trenowalem nim az [...]
Witam zainteresowanych! NA POCZATKU BYL STRES A STRES POZARL MASE I OSTALY SIE TYLKO SKORA I KOSCI... Ostatnio sporo pisze o tym ze trening bez upadku miesniowego jest znacznie lepszy niz treningi do ostatniego powtorzenia. Jesli chodzi o podstawy teoretyczne tego twierdzenia to niestety nie tym razem, ale na pewno kiedys o tym napisze!co [...]
SPLIT 3-dzielny dwufazowy z dniem przygotowawczym, REHAB KOLAN plan jest pisany pod konkretna osobe a jeszcze konkretniej Wuchta34, http://www.sfd.pl/Wuchta34%2D_WL_207%2C5kg_str_93%2C_Doci%C4%85ganie_322%2C5kg_str_76-t424197-s93.html jest przykladem indywidualizacji treningu ale tez jest na tyle uniwersalny ze kazdy kto ma klopoty z kolanami [...]
edit: porobione prowizoryczne akapity nie chodzą :< Witam, Mam pewien problem związany CHYBA z przetrenowaniem, jednak brak tej pewności spowodował, że postanowiłem stworzyć na tym forum mój pierwszy wątek. Gdyby nie fakt, że podczas 5 letniego kontaktu z siłownią (w tym 3 letniego „na poważnie” tzn. trzymając dietę, regularne treningi [...]
Witam, (nie liczac kilku nietrafnych pytan z innego konta) jest to moj pierwszy post na forum. Na poczatek cos o mnie. 4 miesiace temu skonczylem 18 lat. Z obciazeniem cwicze niewiele ponad 2 lata, przez ten okres przybralem na masie ~11kg. Mam za soba 6 cykli kreatynowych,3 pierwsze na mono, 3 ostatnie na stackach. Typ budowy Ciala: 100% [...]
[...] *************************************************************************** Pojawiaja sie czesto atrtykuly/skargi w stylu "wszystko/prawie wszystko mi rosnie ale nie klata...co robic?". Ludzie poddaja rozne pomysly na pobudzenie wzrostu: trenuj ciezej, rob sile, rob duzo powt, zmniejsz liczbe serii, zmien cwiczenia... Czytam cale [...]
[...] na każdą rękę c)łydki-wspięcia na palce jednej nogi-najpierw jedna noga, minuta przerwy, potem druga, minuta przerwy i znów pierwsza; 3 serie po 10powtorzeń na każdą nogę d)klata-butterfly-najpierw jedna ręka, minuta przerwy, potem druga, minuta przerwy i znów pierwsza; 3 serie po 10 powtorzeń na każdą rękę e) najszerszy-ściąganie linki wyciągu [...]
[...] trochę grubiej wyglądają ,,u góry,,:) Do tehj pory ćwiczyłem 2 dniowym splitem czasem dorzucając do niego( raz na 2 tygodnie) potężny trening nóg i barów. dzień pierwszy klata + biceps superserie wyciskanie na płaskiej z progresją 12-65kg 10-75kg 8- 80kg 6- 90kg skos w górę z progresją 12- 20kg 8- 30kg 6- 40kg 8 30kg( oczywiście chodzi o [...]
"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości." Witam, Start: 26 Stycznia Celem tego cyklu jest masa, siła. Najlepiej jakby wyszła z tego [...]
05-06-2007, 12:10 Czas na mój mały test, którego celem będzie redukcja tkanki tłuszczowej przy pomocy Venom hyperdrive 3.0. Pierwsze podsumowanie pojawi się 28czerwca, co będzie dalej-nie wiem. Zastanawiam się czy nie dodać do cyklu jakiejś kreatyny. Wszystko na razie jest w wersji roboczej. Jutro powinienem dostać Venom, wtedy też pokaże zdjęcie [...]
Witam Wszystkich w II EDYCJI MOJEGO DZIENNIKA I Edycja : http://www.sfd.pl/_DEMOLUB%2Fdziennik%2F_15_10_5_by_Wodyn_%2C_plan_STR_244_.str.131.Filmy.str.18%2C44%2C48%2C119-t495416.html Gdy dokładanie 3 Maja 2009 w dziale dzienników treningowych rozpocząłem nowy temat, który miał być zaczątkiem dziennika treningowego nie spodziewałem się, że tak [...]