Mozesz jeszcze wykonywac glute ham raise, inverted row, pompki na oparciach krzesel, pompki z klasnieciem, przysiady z wyskokiem, wykroki z wyskokiem itd itd. Lub wykonuj cwiczenia izometryczne, gdzies czytalem o treningach glownie izometrycznych ukladanych przez Wodyna w dziale zaawansowanych.
21.06 REDUKCJA/ REKOMPOZYCJA DZIEŃ 78 off Miska 2000kcal utrzymana, wieczorem rozciąganie żadnego piwka do meczu etc 22.06 REDUKCJA/ REKOMPOZYCJA DZIEŃ 79 TRENING FBW 5x5 FRONTY 20KG X 15 40KG X 5 50KG X 5 60KG X 5 65KG X 5 !!!! 50KG X 8 WYCISKANIE PŁASKA 60KG X 5 70KG X 5 80KG X 5 90KG X 5 95KG X 3 !!! PODCIĄGANIE PODCHWYT CC+18KG X 5 CC+ [...]
[...] ale było w miarę lajtowo i poszło całkiem gładko. Na początek rozgrzewka, czyli: - rolowanie na rolce i gumach - wioślarz 5 min. - przysiady, pompki, podciąganie na trx, inverted row 3 serie po 10 powtórzeń - 3 serie po 10 wyskoków w górę Potem było tak: 1. Barbell Hip Thrust 5x6 Ramping 90 sec 50/60/70/80/90kg - poszło zadziwiająco łatwo, [...]
21.09.2015 r. DT Dieta I. jajka, ser żółty, olej kokosowy, śledzie, olej rzepakowy, orzech brazylijski, mleko do kawy + warzywa trening III. ryż basmati z dzikim, rostbef, oliwa z oliwek, olej kokosowy, ser lazur + warzywa IV. makaron pełnoziarnisty, pierś z indyka, polędwiczka wieprzowa, olej kokosowy, czoko 90% + warzywa V. płatki owsiane, whey, [...]
TRENING Aktualnie trening ukierunkowany głównie na utrzymanie siły w trójboju siłowym podczas redukcji okolo 20kg zbednego balastu. Znając życie i siebie siłę utrzymam, redukcja się nie uda ;-) Ale walczymy. Ten tydzień to tydzień deloadu, ćwiczenia generalnie te same co zawsze ale mniejsze ciężary i krótkie przerwy - nie ukrywam, że tego drugiego [...]
Wczoraj wygospodarowałem 20 minut na trenażer. Dzisiaj siłowy, po nim marsz na bieżni a nawet dieta w "miarę nie tragiczna" %-) TRENING WL, p. 2' 20*20 10*40 10*60 8*75 6*90 4*6*105 miało być 4*4-6*105 więc jest ok. WWL 8*60 6*70 4*80 4*85 4*92,5 - łatwo, przerwy tyle co na dołożenie talerzy Inverted row 8, 7, 7, 6, 6 Revers hyper 5*10 kółko z [...]
25.09 środa Dziś już lepsze samopoczucie, więc zrobiłam trening siłowy. Póki co na spokojnie, bez szaleństw po przerwie. 1. Podchwyt 6x2 - w przerwach na zmianę raz spięcia brzucha 30x, raz allachy z gumą 15x 2. Dipy negatyw 5x2 - w przerwach wznosy kolan 10x 3. Inverted row 3x6 - w przerwach przyciąganie kolan do klatki w leżeniu (z gumą) 10x [...]
[...] roku zrobię }:-( Czwartek Miałam jechać po pracy na siłownię ale byłam głodna, zmęczona i jakoś mi się nie chciało %-) Zrobiłam trening w domu. 3x obwód - podciągnie - inverted row 3xL + 3xP + 5x oburącz - bieg z gumą 30 sek - podciągnie - MC 50kgx8 - bieg z gumą 30 sek - podciąganie - wejścia na stołek 10kg x15 na nogę - burpee 15x - [...]
Czwartek Trening siłowy. Nadal miałam zakwasy po poniedziałku, więc ciężko szły ćwiczenia na górę. Z nogami ogólnie dramat, ale to efekt braku siłowego i biegania głównie pp płaskim w ostatnim czasie (nie licząc urlopu). Zabiły mnie podstawowe ćwiczenia z niewielkim obciążeniem. Mam ochotę wrócić do normalnego treningu siłowego, szczególnie [...]