SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

dieta bez nabialu

Czy chodziło Ci o: "dieta bez nabiału"?

  • Redukcja - ciąg dalszy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    dieta - prsty standard bez kombinacji, moze być o ile urozmaicasz ją wg relacji które zamieściłeś. Swoją drogą nabiału masz sporo - a wapnia - średnio, słaby jest też stosunek wapnia do fosforu. Jak byś zmienił ser twarogowy na podpuszczkowy - byłoby o wiele lepiej. Jest sezon na warzywa, wrzuć kalafiora, borkuły, marchew, ziemniaki, dynię, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1016 Data: 2013-07-16 19:05:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa 04.2012 - 03.2013

    Post
    Trening dla początkujących

    Jestem Ekto wiec muszę zawsze do tego typu obliczeń jak mi podajesz dodać około 900 kcal. Według twojego wzoru: 72kg x 24 x 1.4 = 2419 kcal + 900 kcal wychodzi tyle ile obliczyłem powyżej. Płatki owsiane bez mleka mi nie przejdą więc z mleka nie zrezygnuję. Oczywiście węgle będę w różnej postaci przyjmował makaron/ryż/kasza/ziemniaki i białko w [...]

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 3494 Data: 2012-10-13 14:52:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do dziela.....:))

    Post
    Ladies SFD

    [...] ku temu predysponowana, kazdy z nas ma inne predyspozycje do odkladnia sie tluszczu tak jak do umiesnienia, wzrostu itd.... Osobiście uważam ze warto bys spróbowała teraz z dieta na ok 1600kcal 100g białka 120g węglowodanów i reszta tluszczu pochodzącego w głównej mierze od zwierząt. awokado orzechy oliwę z oliwek traktuj jako uzupełnienie tego [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2738 Data: 2011-06-26 14:41:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kalorycznść do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Za dużo nabiału. Po co 6 posiłków? Spokojnie można jeść 4 i wtedy jest logistycznie łatwiej. Wędliny? A po co Ci wędlina? Dieta nie ma być Obrzydliwa (choć może to i jakaś metoda na redu ;-) ) Nie lubię kurczaka - nie jem kurczaka. Jedzenie na parze mi nie smakuje - wybieram inne metody obróbki. Udka można upiec, zamiast suchej piersi zrobić [...]

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 7672 Data: 2018-02-05 19:33:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Śniadanie, najważniejszy posiłek w ciagu dnia.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta niestety nieskończona, dlatego prosze o pomoc w dokończeniu. Zapotrzebowanie mam 2016 kcal i chce cos kolo tego ułożyć. BTW: 1.8/1/3.2 70kg 17 lat. Sniadanko rano kolo 6 Tutaj zaplanowalem 2 jajka = 120g 2 kromki chleba pelnoziarnistego =60g oraz 200 ml mleka 0,5% =200g BTW: 24/12/39 365 kcal i do tego warzywka ze 2 male pomidorki i 2 ogorki [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 4808 Data: 2007-02-15 21:37:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobra. Dieta mi się nie podoba. Czuję, że ilość tłuszczu jaką jesz jest zabójcza dla twojego układu hormonalnego. Posiłki okołotreningowe, bez tłuszczu... Mają sens, ale nie u przeciętnej kobiety, na dodatek notorycznie się odchudzającej. Ułóż coś sensownego; 120g białka, 100g węglowodanów, 90g tłuszczu. Źródła białka to jajka, tłuste mięsa i [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2425 Data: 2011-09-21 10:45:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Słabe libido, niepełna erekcja

    Post
    Odżywki i suplementy

    alkohol wywal dobrze ci radzę, chyba lepiej jest dobrze poru..ć... zacznij robić aeroby/ biegać, to wzmocni krążenie, do tego dieta 100% bez świni, nabiału itp.

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 10214 Data: 2014-01-19 20:51:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o ocenę "treningu"

    Post
    Ladies SFD

    Zero cardio. Siłowe 3-4 w tygodniu. Zacznij od fbw. Na forum jest sporo wzorów na początek. Dieta kiepska samo pieczywo i przetworzone serki. Kto Ci każe jeść twaróg z grejpfrutem? Jedz kasze ryż ziemniaki płatki owoce. Ogranicz pieczywo i wywal wafle. Jedz mięso 50g to masz dwa kesy. Bez przesady pd 100g nie wybuchniesz. Ważne pczywiscie surowe [...]

    Odpowiedzi: 67 Ilość wyświetleń: 6114 Data: 2017-03-05 22:09:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problemy z dietą

    Post
    Ladies SFD

    dieta jest fatalna, duzo za duzo nabiału, wędliny do wywalenia, piersi z kurczaka też, wywal ten spalacz- do niczego ci nie potrzebny. zapytaj sie tego "dietetyka", czy zna taki makroskładnik, który sie zwie TŁUSZCZE. brak ci ich w diecie, a to szybka droga to rozwalenia układu hormonalnego i zaniku okresu. Nie wiem czy wiesz, ale za tycie są [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1639 Data: 2012-09-09 07:27:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WŁASNA DIETA do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ciekawe w czyjej diecie przeczytałeś o płatkach chocapic, białym pieczywie i czekoladzie. te produkty nie powinny znaleźć się nawet w jadłospisie osoby nietrenującej. Niech podstawowe źródło węglowodanów złożonych w Twojej diecie stanowią: pełnoziarnisty makaron, ryż, ziemniaki, pieczywo pełnoziarniste, płatki OWSIANE, kasza gryczana - zamiast [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 1861 Data: 2013-07-12 22:31:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Śniadanie po treningu na czczo (redukcja)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dowolne orzechy. Najlepiej zamieniać różne. Unikać należy ziemnych i słonecznika. Z pestkami z dyni z umiarem. Duża ilość nabiału to pojęcie względne. Bez wątpienia dieta powinna być urozmaicona.

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 10167 Data: 2018-01-11 14:29:48 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Jem jak zwykły czlowiek: 7:15 - 3/4kanapki + mocna kawa (maksymalnie 3 kawy na tydzień) 11-13 - 4/5kanapek(czasami jajka na twardo około 3) + 0.5l herbaty czarnej z cytryną 16-17 - obiad(ziemniaki, czasami makaron - standardowe obiady - tylko wieprzowina, czasami ryby) 18-20 - ryż, serki homogenizowane, jogurty, owoce, mleko. Do nabiału zawsze [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3097 Data: 2010-12-27 14:47:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tyje na diecie?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] w związku z "śmieciowym" żarciem) chyba, ze ktośwykazuje ewidentne problemy jelitoe/skórne/ jest po diagnozie lekarskiej/ dietetycznej / endokrynologicznej etc. Zgadza się dieta w większości wyczyszczona z tego co było "syfiaste" zgodnie z Twoimi jak i M-ki radami. Nadal pewnie daleko do ideału ale stopniowo uczę sie innego jedzenia i [...]

    Odpowiedzi: 111 Ilość wyświetleń: 14285 Data: 2016-10-21 17:40:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 86kasia/moje porazki i sukcesy

    Post
    Trening dla początkujących

    no to jestem nie wiem na jak dlugo pisze tylko zeby nie bylo ze sie poddalam i mam slomiany zapal , nie bylo mnie tylko dlatego ze komp w naprawie... dieta troszke lepiej jem wiecej nabialu czyli serki wiejskie gdyz zauwazylam ze maja duzo bialka wogol w szoku jestem , zawsze z tych wszystkich tabelek intesresowaly mnie tylko kcl a teraz patrze na [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2661 Data: 2009-06-16 14:40:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o pomoc - dieta redukcyjna kobieta 70 kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć. Jestem tu całkowicie nowa! i potrzebuję pilnej pomocy. Próbuję sama ułożyć sobie dietę redukcyjną ale nie jestem pewna moich obliczeń. Waga: 70kg Wzrost:164 Aktywność fizyczna: 3x w tyg. ćwiczę na siłowni (30 min. ćwiczenia siłownie FBW i do tego od 40-60 minut cardio - w zależności od czasu jakim dysponuje) Cardio na pewno do ograniczenia. [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 5364 Data: 2016-11-05 20:25:41 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Pomocy!!! Jak trenować brzuch?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    dieta i aeroby to koniecznosc. bez nich pojdzie ci miernie. nie musisz miec diety opanowaej do perfekcyjnosci (choc powinienes do tego dązyć ) jak zawodowcy ale tez miec cos wiecej jak dieta "po łebkach" oto kilka wskazoowek Jezeli chodzi o redukcje, na poczatek polecam diete wysokobialkowa: postaraj sie zapewnic ponad 2.5g B/kg i [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1265 Data: 2004-08-30 09:57:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ma co wagi zbijać. Zresztą - tak intensywne bieganie może dać Ci szczupłą sylwetkę ale niezbyt ładną. chyba że dążysz do obecnych, przygłodzonych ideałów. Lektura: http://kulturystyka.pl/co-jedza-ladies-sfd/ http://www.sfd.pl/%5BART%5DMetabolizm_i_dieta_for_dummies%2C_czyli_kr%C3%B3tko_i_nieco_g%C5%82upio_o_cudzie_g%C5%82od%C3%B3wek-t978820.html

    Odpowiedzi: 108 Ilość wyświetleń: 10200 Data: 2015-12-14 13:06:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bilans kcal i makroskładniki w diecie

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta...chyba wiesz co napiszę, jest fatalna. - do każdego posiłku dodaj warzywa - przyjęłabym na początek nawet tą kaloryczność 2800 (choć na 2 tygodnie zobaczyć jak będziesz reagował) z takim makro: 200g białka, około 125g tłuszczu i reszta węglowodany to wyliczonej wyżej kaloryczności (wyjdzie ich jakoś 218g). Samo oczyszczenie diety na pewno [...]

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 4117 Data: 2017-01-13 16:22:28 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 115kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Jestem nowy na forum, choć już nie raz czytałem różne tematy tutaj poruszane. A piszę ponieważ doszedłem w swoim życiu do takiego momentu, kiedy stwierdziłem, że muszę coś ze sobą zrobić, dlatego też prosiłbym o porady/pomoc ludzi którzy znają się na tym lepiej niż ja. Moja obecna sytuacja: ok 115kg, 180cm, wiek 31 lat, trochę brzucha i [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1415 Data: 2016-10-19 11:30:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak powinien wyglądać trening na rekompozycję?

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] plik by wszytsko zapisywać. Wspomne ze cwicze w domu i mam stojak do przysiadow i wyciskania drazek guma 2x hantle sztanga 180cm i ławka prosta bez regulacji. Moja dieta nie jest rozpisana poprostu jem mniej wszytskiego zwłaszcza słodyczy wiecej niesmażonego miesa i nabiału. Jestem bez supli 9.12 Start wzrost 177 80,50kg pod drugim [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1133 Data: 2019-12-09 23:26:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)