dieta - prsty standard bez kombinacji, moze być o ile urozmaicasz ją wg relacji które zamieściłeś. Swoją drogą nabiału masz sporo - a wapnia - średnio, słaby jest też stosunek wapnia do fosforu. Jak byś zmienił ser twarogowy na podpuszczkowy - byłoby o wiele lepiej. Jest sezon na warzywa, wrzuć kalafiora, borkuły, marchew, ziemniaki, dynię, [...]
Jestem Ekto wiec muszę zawsze do tego typu obliczeń jak mi podajesz dodać około 900 kcal. Według twojego wzoru: 72kg x 24 x 1.4 = 2419 kcal + 900 kcal wychodzi tyle ile obliczyłem powyżej. Płatki owsiane bez mleka mi nie przejdą więc z mleka nie zrezygnuję. Oczywiście węgle będę w różnej postaci przyjmował makaron/ryż/kasza/ziemniaki i białko w [...]
[...] ku temu predysponowana, kazdy z nas ma inne predyspozycje do odkladnia sie tluszczu tak jak do umiesnienia, wzrostu itd.... Osobiście uważam ze warto bys spróbowała teraz z dieta na ok 1600kcal 100g białka 120g węglowodanów i reszta tluszczu pochodzącego w głównej mierze od zwierząt. awokado orzechy oliwę z oliwek traktuj jako uzupełnienie tego [...]
Za dużo nabiału. Po co 6 posiłków? Spokojnie można jeść 4 i wtedy jest logistycznie łatwiej. Wędliny? A po co Ci wędlina? Dieta nie ma być Obrzydliwa (choć może to i jakaś metoda na redu ;-) ) Nie lubię kurczaka - nie jem kurczaka. Jedzenie na parze mi nie smakuje - wybieram inne metody obróbki. Udka można upiec, zamiast suchej piersi zrobić [...]
Dieta niestety nieskończona, dlatego prosze o pomoc w dokończeniu. Zapotrzebowanie mam 2016 kcal i chce cos kolo tego ułożyć. BTW: 1.8/1/3.2 70kg 17 lat. Sniadanko rano kolo 6 Tutaj zaplanowalem 2 jajka = 120g 2 kromki chleba pelnoziarnistego =60g oraz 200 ml mleka 0,5% =200g BTW: 24/12/39 365 kcal i do tego warzywka ze 2 male pomidorki i 2 ogorki [...]
Dobra. Dieta mi się nie podoba. Czuję, że ilość tłuszczu jaką jesz jest zabójcza dla twojego układu hormonalnego. Posiłki okołotreningowe, bez tłuszczu... Mają sens, ale nie u przeciętnej kobiety, na dodatek notorycznie się odchudzającej. Ułóż coś sensownego; 120g białka, 100g węglowodanów, 90g tłuszczu. Źródła białka to jajka, tłuste mięsa i [...]
alkohol wywal dobrze ci radzę, chyba lepiej jest dobrze poru..ć... zacznij robić aeroby/ biegać, to wzmocni krążenie, do tego dieta 100% bez świni, nabiału itp.
Zero cardio. Siłowe 3-4 w tygodniu. Zacznij od fbw. Na forum jest sporo wzorów na początek. Dieta kiepska samo pieczywo i przetworzone serki. Kto Ci każe jeść twaróg z grejpfrutem? Jedz kasze ryż ziemniaki płatki owoce. Ogranicz pieczywo i wywal wafle. Jedz mięso 50g to masz dwa kesy. Bez przesady pd 100g nie wybuchniesz. Ważne pczywiscie surowe [...]
dieta jest fatalna, duzo za duzo nabiału, wędliny do wywalenia, piersi z kurczaka też, wywal ten spalacz- do niczego ci nie potrzebny. zapytaj sie tego "dietetyka", czy zna taki makroskładnik, który sie zwie TŁUSZCZE. brak ci ich w diecie, a to szybka droga to rozwalenia układu hormonalnego i zaniku okresu. Nie wiem czy wiesz, ale za tycie są [...]
ciekawe w czyjej diecie przeczytałeś o płatkach chocapic, białym pieczywie i czekoladzie. te produkty nie powinny znaleźć się nawet w jadłospisie osoby nietrenującej. Niech podstawowe źródło węglowodanów złożonych w Twojej diecie stanowią: pełnoziarnisty makaron, ryż, ziemniaki, pieczywo pełnoziarniste, płatki OWSIANE, kasza gryczana - zamiast [...]
Dowolne orzechy. Najlepiej zamieniać różne. Unikać należy ziemnych i słonecznika. Z pestkami z dyni z umiarem. Duża ilość nabiału to pojęcie względne. Bez wątpienia dieta powinna być urozmaicona.
[...] w związku z "śmieciowym" żarciem) chyba, ze ktośwykazuje ewidentne problemy jelitoe/skórne/ jest po diagnozie lekarskiej/ dietetycznej / endokrynologicznej etc. Zgadza się dieta w większości wyczyszczona z tego co było "syfiaste" zgodnie z Twoimi jak i M-ki radami. Nadal pewnie daleko do ideału ale stopniowo uczę sie innego jedzenia i [...]
no to jestem nie wiem na jak dlugo pisze tylko zeby nie bylo ze sie poddalam i mam slomiany zapal , nie bylo mnie tylko dlatego ze komp w naprawie... dieta troszke lepiej jem wiecej nabialu czyli serki wiejskie gdyz zauwazylam ze maja duzo bialka wogol w szoku jestem , zawsze z tych wszystkich tabelek intesresowaly mnie tylko kcl a teraz patrze na [...]
Cześć. Jestem tu całkowicie nowa! i potrzebuję pilnej pomocy. Próbuję sama ułożyć sobie dietę redukcyjną ale nie jestem pewna moich obliczeń. Waga: 70kg Wzrost:164 Aktywność fizyczna: 3x w tyg. ćwiczę na siłowni (30 min. ćwiczenia siłownie FBW i do tego od 40-60 minut cardio - w zależności od czasu jakim dysponuje) Cardio na pewno do ograniczenia. [...]
dieta i aeroby to koniecznosc. bez nich pojdzie ci miernie. nie musisz miec diety opanowaej do perfekcyjnosci (choc powinienes do tego dązyć ) jak zawodowcy ale tez miec cos wiecej jak dieta "po łebkach" oto kilka wskazoowek Jezeli chodzi o redukcje, na poczatek polecam diete wysokobialkowa: postaraj sie zapewnic ponad 2.5g B/kg i [...]
[...] ma co wagi zbijać. Zresztą - tak intensywne bieganie może dać Ci szczupłą sylwetkę ale niezbyt ładną. chyba że dążysz do obecnych, przygłodzonych ideałów. Lektura: http://kulturystyka.pl/co-jedza-ladies-sfd/ http://www.sfd.pl/%5BART%5DMetabolizm_i_dieta_for_dummies%2C_czyli_kr%C3%B3tko_i_nieco_g%C5%82upio_o_cudzie_g%C5%82od%C3%B3wek-t978820.html
Dieta...chyba wiesz co napiszę, jest fatalna. - do każdego posiłku dodaj warzywa - przyjęłabym na początek nawet tą kaloryczność 2800 (choć na 2 tygodnie zobaczyć jak będziesz reagował) z takim makro: 200g białka, około 125g tłuszczu i reszta węglowodany to wyliczonej wyżej kaloryczności (wyjdzie ich jakoś 218g). Samo oczyszczenie diety na pewno [...]
Witam Jestem nowy na forum, choć już nie raz czytałem różne tematy tutaj poruszane. A piszę ponieważ doszedłem w swoim życiu do takiego momentu, kiedy stwierdziłem, że muszę coś ze sobą zrobić, dlatego też prosiłbym o porady/pomoc ludzi którzy znają się na tym lepiej niż ja. Moja obecna sytuacja: ok 115kg, 180cm, wiek 31 lat, trochę brzucha i [...]
[...] plik by wszytsko zapisywać. Wspomne ze cwicze w domu i mam stojak do przysiadow i wyciskania drazek guma 2x hantle sztanga 180cm i ławka prosta bez regulacji. Moja dieta nie jest rozpisana poprostu jem mniej wszytskiego zwłaszcza słodyczy wiecej niesmażonego miesa i nabiału. Jestem bez supli 9.12 Start wzrost 177 80,50kg pod drugim [...]