SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

dieta bez nabialu

Czy chodziło Ci o: "dieta bez nabiału"?

  • Dieta Według Danej Grupy Krwi

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    moze to sensowniejsze jak np. dieta pod kolor oczu ale dla mnie i tak jest to jakas sciema. Poza tym nie biore tej diety pod uwage z jednego,glownego powodu-zabronione jest mi tam wszystko co lubie a polecane rzeczy,ktorych nie jem wcale lub bardzo rzadko Moja grupa(0)nie moze jesc np. nabialu(ktory kochami bez ktorego nie umialabym zyc),za to ma [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 7536 Data: 2006-08-18 10:39:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    2kg w miesiąc? Aż zanadto. To nie tak, że im więcej tym lepiej. Tyjesz na WADZE, co nie ma nic wspólnego z przybieraniem masy mięśniowej. Dieta moim zdaniem kiepska. Białko do obniżenia 130-140g wystarczy. Co do samej diety rodzynki są ok, ale nie w takiej ilości, lepiej zamienić na świeży owoc. Za dużo mleka, ogólnie za dużo nabiału. Do [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1848 Data: 2016-11-06 20:29:27 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    2kg w miesiąc? Aż zanadto. To nie tak, że im więcej tym lepiej. Tyjesz na WADZE, co nie ma nic wspólnego z przybieraniem masy mięśniowej. Dieta moim zdaniem kiepska. Białko do obniżenia 130-140g wystarczy. Co do samej diety rodzynki są ok, ale nie w takiej ilości, lepiej zamienić na świeży owoc. Za dużo mleka, ogólnie za dużo nabiału. Do [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1848 Data: 2016-11-06 21:33:57 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    2kg w miesiąc? Aż zanadto. To nie tak, że im więcej tym lepiej. Tyjesz na WADZE, co nie ma nic wspólnego z przybieraniem masy mięśniowej. Dieta moim zdaniem kiepska. Białko do obniżenia 130-140g wystarczy. Co do samej diety rodzynki są ok, ale nie w takiej ilości, lepiej zamienić na świeży owoc. Za dużo mleka, ogólnie za dużo nabiału. Do [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1848 Data: 2016-11-17 17:04:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta dla 15-latka

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Na innym forum znalazłem jeszcze taki post: "Nie idź na siłownię. Według mnie to tylko strata czasu i kasy. Jeśli masz jakiś plecak to powrzucaj do niego jakieś cięższe książki tak żebyś zrobił około 12 powtórzeń i rób 4 serie tego ćwiczenia w pierwszej 12 drugiej 10 a w 3 i 4 po 8. Drugie ćwiczenie na klatę to pompki na 2 krzesłach ale tu [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 2841 Data: 2010-07-01 20:18:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa...

    Post
    Odżywki i suplementy

    No ale nie dowiedzialem sie czy Kredka (mono) + Carbo jest dobre jak na 1 raz? bez bialka oczywiscie tylko dieta i w niej duzo nabialu

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2310 Data: 2007-03-01 16:46:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedy aeroby?

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] mg efedryny dziennie w odpowiedniej kombinacji z kofeina do tego przed aero, przed treningiem oraz po treningu (aero) od 9 do 11g czystych bcaa dwie porcje xpanda dziennie dieta ciut na minus - okolo 2500-2800kcal w zaleznosci od dnia, glodny nie chodze, jem wysokobialkowo, zadnych ladowan czy innych rzeczy, o ktorych i tak pojecia nie mam, nie [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 3681 Data: 2006-08-14 12:27:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak spuchnąć w 24 godziny?

    Post
    Zdrowie i Uroda

    chciałbym po prostu jutro po 18 wyglądać na trochę bardziej obłego Kurde, aż bym chciała zobaczyć tę imprezownię, do której się jutro wybierasz. %-) A Wy chłopaki nie śmiejcie się z autora- ma zagwozdkę, to dobrze, że pyta na forum. ;-] To znaczy, że ma do nas zaufanie. :-P A wracając do meritum- nie polecam takich kombinacji, ale zatrzymanie [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1988 Data: 2022-06-20 18:11:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna od oceny, 87kg

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nawet jeśli ubyło treści pokarmowej, wody to -5cm w pasie wydaje się mało realnym wynikiem w 14 dni. Dieta jest bardzo relatywnie monotonna. Jak wygląda kwestia warzyw? bez nich w Twojej diecie występują głębokie niedobory żywieniowe (brakuje również omega-3) a propo lipidów, jest ich skrajnie mało, podnieść tą ilość do minimum 20% kaloryczności [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2613 Data: 2017-07-18 16:09:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do Sprawdzenia (masowa)

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] sie nie przekonasz tylko wierzysz w teorie ktore sprzedali ci już dawno jacys "spece". nie zwracam kompletnie uwagi na pochodzenie. stosuje sie do makro w 100%, w 90% zdrowa dieta a takto na podwieczorek slodycze a'la nutella, ciastka by podbic kcal i węgle. 10kg na + i tylko 2%bf wiecej robiąc masówke. bo liczy sie makro ;) gdyby nie to że [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 3212 Data: 2013-09-10 16:16:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na rzeźbę do ocenienia

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dużo białka, mało tłuszczy, ja zaczynałem redukcję 182/82kg wagi od 3k kcal Ty masz podobne wymiary i 700kcal mniej. Ogólnie cała dieta kiepskawo gdzie ryby, orzechy czy olej lniany (o3)? nie dasz rady bez tego chleba? Mleko wybierz te mniej przetworzone(bardzeij tłuste). Przeniósłbym 200g piersi na przed treningiem, ogólnie wiekszość białka z [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 2880 Data: 2013-04-07 19:45:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nabiał w diecie a estrogen

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] a także fitoestrogenów, które zmieniają się w estrogenne substancje, które wykazują hormonalne właściwości. To samo jest z nabiałem, żeby wywołać jakąkolwiek reakcje, którą porównać można by było z działaniem estrogenów przypuszczam, że trzeba było by zjeść tego nabiału bardzo duuuuużo ;-) Jeśli dieta jest zbialnsowana nic nam nie grozi ;-)

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 941 Data: 2018-03-03 09:59:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki w wiieku 15 lat

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Na temat zawartości hormonów w mleku i ogólnie - w nabiale masz artykuły na po treningu. To fakt, że w nabiale mogą być krowie hormony; estrogeny. Odżywka białkowa to forma skoncentrowanego nabiału, więc jeśli w mleku były krowie hormony, to i w odżywce mogą być. Dorosłemu człowiekowi nie wyrządzi to tak dużej szkody, jak rozwijającemu się [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1217 Data: 2016-10-03 20:33:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)