SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wpojemność strzału

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
FILONUS dla mnie czeska supra 25mg to jest kawal 80 % to i tak wal ,wole pewniejsze supry i lepsze stezenie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
To rzeczywiscie problem,ja wbijam obecnie Ganabola 400 mg na tydzien 3 razy w tygodniu i enana irana co 5ty dzien 2 ml czyli 500mg,takze wychodza mi iniekcje 3ml (boldek),3ml(boldek) i 4 ml(2ml boldka i 2 ml enana) i raz robie w lewy posladek a raz w prawy,i jak zmieniam posladki to i tak rzeczywiscie mozna jeszcze wyczuc guzka po ostatnim,wydaje mi sie ze trzeba przy wiekszej ilosci soku wybrac ze 4 miejsca i powinno byc ok,za kazdym razem w inno miejsce,mi najbardziej pasuje tylek,nie lubie dziurawic sobie innych miesni bo ciezko trenowac przy bolu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
a w tylek do 5ml to niestety juz bywa koniecznosc,taka ilosc jest wbijana przez znajomych i jest ok,oby nie wiecej:)wazne jest tez by powoli wstrzykiwac i odczekac pare sekunt np po 0,5ml i rozmasowac miejsce,co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
wiad Twoje tezy nie mają sensownej argumentacji. nie wprowadzaj ludzi w błąd. wbijanie 5ml na raz spowoduje zrosty i nieprzyjemności.

a to czy wbijesz 5ml na raty czy na raz nie ma znaczenia, czas metabolizowania bazy olejowej będzie taki sam. olej rozchodzi się po mięśniu, to nie synthol, że zostaje "w miejscu".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
*sekund (wybaczcie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
synthol też się wchłania. ponieważ wbija sie go w duzych ilościach to jest dłużej absorbowany. co do mojego problemu to chyba będę robił sobie kilka dziur
b-50 ja na swoja superke nigdy nie narzekałem, zawsze była ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
ja wole zrobic w jedno miejsce wiecej i nastepnym razem w inno zrobic i jak wracam do pierwszego miejsca to jest to przyjemniejsze uczucie niz jakbym walil 3 razy w tygodniu rowno w te same 2 miejsca bo dzielil po powiedzmy 2 ml na strone i ciagle by to nie schodzilo tylko sie poglebialo.Oczywiscie lepiej jeszcze ze 2 miejsca wybrac i byloby git mysle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Demono: No właśnie... wyczuwasz nadal guzka, a jeśli kiedyś będziesz robił propa to spróbuj wtedy wyczuć guzka
Tak na marginesie... właśnie popijam herbatkę z 5% domieszką cukru (2 łyżeczki na 200ml). Ale chyba sobie zrobię 25%,czyli 10 czubatych łyżeczek, bo przecież herbata to herbata
Shield: To tylko moje poglądy, nie trzeba się z nimi zgadzać, nie instruuję nikogo. Daję do myślenia... Mówisz zrosty... ja dawałem po 5ml nie raz i jakoś nie mam, tymczasem kolega B-50 w temacie "zrosty" narzeka, a jak wiadomo preferuje częste iniekcje. Przypadek? Pewnie tak...
Zastanów się z czego bierze się zrost... jeśli uznasz, że jest to blizna wewnątrzmięśniowa to z czego Ci się biorą blizny? No chyba z naruszenia naskórka i wprowadzenia tam obcego ciała, co? Więc kucie się 70 razy, jak można 20 to masz odpowiedź o zrosty. To nie sok je powoduje IMO, który jest przystosowany do "bycia" w ciele,ale igła, którą przebijasz tkankę. To nie od soku krwawisz, ale od igły (im grubsza tym więcej, prawda?). Przypadek? Pewnie też... No i zupełny przypadek, iż zrosty powstają np. przy operacjach chirurgicznych (poczytaj w necie), gdzie ewidentnie dochodzi do naruszenia tkanki... też pewnie przypadek...
Narkomani mają problem z trafieniem w żyłę, czasami mają zapalenie żył też nie od substancji, ale częstego dziobania. ja tam nie słyszałem o zrostach w żyłach, natomiast o siniakach, wylewach podskórnych itp. owszem, jednak to wszystko powodowane iniekcją, a nie substancją. Ale to też pewnie przypadek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
Czyli jakie wnioski Panowie?Mniej iniekcji i wiecej ml w jedno miejsce na raz przy duzej ilosci wprowadzanej tygodniowo czy wiecej iniekcji po mniej ml?Czas to podsumowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1879
Wiad: czyli uzalezniasz to od stezenia procentowego srodka jaki wstrzykujemy i od okresu poltrwania,dzialania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta-clomid

Następny temat

Stanazolol na wodzie. Bedzie teraz cos pewnego?

WHEY premium