SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta-clomid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 606
Siema, brać clomid do 100 mety? I czy brac w piramidke?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
jakaś lipa pewnie, te za 20zł nie są zbyt skuteczne, głównie przeciw celulitowi, mi też nic nie pomagały, kupiłem za 80zł i jest ok:) w tym przypadku cena akurat śwaiadczyła o jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
jesli się o to pytasz to pojęcia za dużego co do koksu to nie masz. ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 606
Skoro się pytam o koksy, znaczy, że mam ponad 18. To chyba jasne. Masz duzo tematów do spamowania ;p Masz juz +1, więc mozesz teraz mi odpowiedzieć.


100 to nie mało a to moj pierwszy cykl, więc chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
jakie dawk? itp.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 606
Przecie napisałem, że 100 mety.. ;p Biore ruską. Sylimarol mam, dokupiego jeszcze 1 + hepatil i cynk. Multiwitaminke mam na chacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
nie warto sie clomem truć jak nie czujesz ze masz blok to nic nie trzeba jak już się upierasz to 20mg nolvy przez 2 tyg możesz zszamać

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
100tab mety to dawka wg ciebie


aha

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
po cyklu starczy kreatyna albo tribulus

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 606
Taa mocny, nie wiedzialem i dalej niewiem oco Ci chodzi ;p

A co do tego bloka.. skąd będe wiedział, że coś jest nie tak? Gino i malych jaj zdaje sie nie ma po metce ;p a przynajmniej nie po 100. A co do osprzętu na 'po' to mam 3/4 puchy cell pumpa :]

I jeszcze jedna sprawa, mianowicie mam problemy z rozstępami i za cholere nie wiem jak je zatrzymac, a przynajmniej sprawic by przestały pojawiać się nowe, bo po tym cyklu moze sie okazac, ze bede wyglądał jak zebra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39280
Jak cię blokuje to możesz brać Clomid. Jak spadło Ci libido, erekcja-jak masz gorszy nastrój i brak chęci do działania...to wszystko mogą być sygnały. Jeśli metka nie działa na Ciebie pod tym kątem to daruj sobie Clomid i kup TT+ZMA

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
nie tylko osoby co mają 18lat sięgają po koks to po pierwsze, a co do rozstępów to kup sobie w aptece żel przeciw rozstępom, zazwyczaj używają go kobiety w ciąży...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

META a Psychika

Następny temat

wpojemność strzału

WHEY premium