SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

woda i nocne wstawanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106
jak wiadomo kazdy z nas ciezko trenujacy na silowni ma wzmozone zapotrzebowanie na wode, nie wiem jak u was ale ja musze w nocy wstawac po kilka razy bo mi sie chce lac na maxa :) i tak wstaje 2...3 razy co noc przez co nie bardzo sie wysypiam, jakto jest uwas ? da sie jakos ominac ten problem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Ja nie mam tego problemu...Po porostu mniej Pij :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106
no wlasnie nie da sie za bardzo mniej pic bo do kazdego posilku wypijam prawie litr wody zeby to przepchnac dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
ja mam tak tylko jak się napiję przed snem, z jednej strony to uciążliwe ale z drugiej strony lepiej lać w nocy niż obudzić się rano z suchym ryjem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wpływ może miec też posiłek ostatni jeśli jest typowo białkowy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3947
mam podobny problem, czyli jaki polecałbyś ostatni posiłek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 106
no wlasnie przeciez ostatni posilek powinien sie skladac glownie z "wolnego" bialka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
niekoni9ecznie takie sa tylko stereotypy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dieta, do oceny

Następny temat

jem i chudnę

WHEY premium