SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

woda

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 172
lekarze zalecają dwa litry wody dziennie , oczywiscie wraz z zupami, wodą w spożywanych produktach itd itp
natomiast kiedys potrafiłam wypić 1,5 l samej wody z butelki dopóki nie zorientowalam sie ze po wodzie puchne!

i to ejts fakt, skonczylam pic te nie pojęte ilości wody, teraz pije rzadko tylko jak faktycznie czuje ze chce pic lub jak czuje ze mam na cos ochote (chęć na słodycze, na jedzenie moze byc spowodowane małą ilością wody w organiźmie czy tez jak to inaczej nazwac - byciem spragnionym)

przestałam pić takie ilości wody, schudłam poprzez nie objadanie się i dużo sportu, czuje się teraz lekko i zwiewnie aczkolwiek pare dni temu dorwałam sie do litra wody ( pijam tylko niegazowaną) i spuchłam!

wyraźnie zauwazylam wraz z mama i siostra krągłosci na nogach, brzuchu...

wiec jaka jest prawda? ja juz poznalam swoje ciało..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
MOze po prostu nie pij litr na raz tylko wypij naprzyklad co pol godziny po jednej szklance. Ogolnie rzecz biorac woda podwyzsza metabolizm wiec napewno od niej nie bedziesz otyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
ja tez nie lubie pic za duzo bo mi napycha strasznie brzuch jakbym nie wiadomo ile zjadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
Pierwsze słyszę, żeby od wody się puchło ?! Gdy się zje za dużo węgli, soli to wtedy woda jest magazynowana. W innym wypadku od razu jest wydalana z organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 172
nie lubie soli, unikam jej jak ognia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9074
uczulenie na wode

nie da sie puchnac od wody, to jest nie naturalne i nie zgodne z organizem;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wytłumaczenie moze byc jeszcze takie że za mało jadłaś a teraz pojawił sie efekt jojo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3550
Podejrzewam, że nie może to być genetycznie uwarunkowane.
Napisałaś, że "unikasz soli", ale sód znajduje się też w innych produktach. Wody również mają sód, dlatego warto wybierać te niskosodowe.
Spożywanie węglowodanów tak samo, jak sód, powoduje okresowe zatrzymywanie wody w organizmie.
Radziłbym się lepiej przyjrzeć posiłkom, które zjadasz, a wszystko powinno dobrze funkcjonować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10039
dobry kawaU, pije 3-4 litry dziennie - powinienem być jak bania idąc według Twojej teorii

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chciałbym zobaczyć diete koleżanki

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 172
nie mam określonej diety na każdy dzień , nie licze kalorii, nie licze wagi produktów. jem duzo owocow i warzyw, jakies zupy, nie jadam ziemniakow bo nie lubie, chude mieso drobiowe bo innego nie znosze , nie jem duzych ilosci produktow macznych, ew. 2 kromki chleba ciemnego dziennie, nie jadam makaronów, bardzo rzadko slodycze dodatkowo w malych ilosciach, co jakis czas alkohol( raz w tyg max. 3 piwa chociaz nie lubie az tak duzo pic) nie pijam mleka, jadam jajko 2 razy w tyg hmm co wiecej..dziennie nie jadam duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak często piłeś wodę? Bo jeśli potrafiłeś wypić w ciągu godziny te 1,5 litra no to nie ma co się dziwić, że "puchniesz". Wodę powinno się pić małymi łykami tak by została wchłonięta do organizmu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

COŚ DO DIETYYYY

Następny temat

Dieta do poprawy oceny MASA

WHEY premium