SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witaminy itp na wzrost

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 124
Witam, mam pewien problem. W kwietniu kończę 16 lat,a jestem niski 169 cm. Co więcej ćwicze siłowo z kumplem (atlas,ławeczka,sztanga,przysiady itp.). Wie ktoś może czy są jakiekolwiek witaminy, żeby moje ćwiczenia nie przeszkadzały w rośnięciu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
nie przeszkodzi ci to w rosnieciu

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
nie ma takich witamin
trening siłowy nie hamuje wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
jak bedziesz cwiczyłem mądrze to nie ma takiej opcji ze pakownie zahamuje ci wzrost :) Ale podczasz ciwczen siłowych wszelkie witaminy wskazne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 124
Po prostu wszyscy mówią, że przez przysiady i wyciskanie na ławeczce nie urosnę, ale z tego co piszecie widzę że nie mam się czego bać. Dziękuję za rady

Zmieniony przez - rutek6918 w dniu 2013-03-26 22:30:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa do aerobów i posiłek po wpc

Następny temat

spalacz bez gery

Wiecej