SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wielkie krosty-wulkany prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Masz to co ja miałem, tyle ze u mnie było tego o wiele mniej i mniejszych rozmiarów. Syfy miałem od okresu dojrzewania az do teraz. Obecny nawrót" rradziku lecze od 2-3 lat a objawy nasilenia zależą w moim przypadku raczej od temp otoczenia i rodzaju stosowanej odzieży (tego czy skóra oddycha). Rok temu leciałem 8msc antybiotyk, podleczyłem się i elegancko, mimo ze leciał test, npp, wins i zero problemów, nastało tegoroczne lato i upały - wysiew z 2-3 krotna większa silą niż poprzednio... Wróciłem do dermy wziąłem 2msc antybiotyk, coś tam zeszło a teraz lecę izotek od niecałego miesiąca - pierwsze 2 tyg po 20mg i później 40mg. Wszystko wychodzi elegancko, skóra robi się sucha. Póki co skutkow ubocznych brak oprócz wyschniętych ust

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Wuwu ma to samo co ty czyli co ? Wymaz był czy leczony byłeś metodą na chybił trafił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
Ja chciałem pogratulować ci formy brawo jesteś od dziś moim idolem brawo brawo, proszę o rozpisanie mi cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Gęsta wydzielina małe tego nie jest.!bo teraz jak liczę wstecz nic przez kilka miesięcy na bombie nic się nie działo nawet jak tren zarzucilem to dopiero około 3-4 tygodnia zaczęły się guzki pojawiać wiec być może to nie od koksu.moglo być tak że zaciagalem stara igła bo coś mi przez głowę przelatuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Tak czekałem sporo bo to juz około 4 tygodni myślałem ze przejdzie a tu nic lepiej a nawet chyba gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Najpierw były takie guzki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
rarytas1 nie mam a miałem, została jedna mała grudka - izotek działa na to świetnie, a co to było to nie wiem ale zwykła tetracyklina brana raz dziennie dawała sobie powoli rade tylko, ze po jej odstawieniu gdy były nadal upały nastąpił nawrót i dlatego powiedziałem sobie ze teraz już tylko został izotek. Objawy i wygląd ze zdjęć autora tematu są podobne jakie były u mnie.
grzesiek80 jaką masz cere? łatwo dochodzi do przetłuszczenia skóry? Predzej miałeś kiedykolwiek problem z tradzikiem?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Grzesiek80 - pisz na priv, wyjaśnie co może być. Odpisze w miare możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tu nie możesz napisać? Też chętnie bym przeczytał,bo też miałem kiedyś problemy skórne,choć nie aż takie,ale coś może się dowiem więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94631 Napisanych postów 364608 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669572
Ankieta dzialu
Na gronkowca to nie wyglada
Ktory to twoj cykl? Wczesniej bylo ok??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol Injekcja

Następny temat

endomorfik 35 lat pierwszy cykl

WHEY premium