SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta+winstrol - prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszytkich.Od razu powiem ze cwicze juz ponad 3 lata,bralem rozne suplementy i stwierdzilem ze nadszedl czas na cos wiecej Od nowego roku planuje robic swoj pierwszy cykl w zyciu skladajacy sie z mety(100) i winka w tabletkach(100), mam kilka pytan odnosnie tego poniewaz jezeli chodzi o SA to znawca nie jestem:
1.Jakie brac dawki mety,jakie wina, czy dorzucic do tego jeszcze jakas odzywke ?
2.Z natury jestem czlowiekiem dosyc nerwowym a czasami nawet troche agresywnym, czy po tym bede jeszcze bardziej agresywny ?
3.Czy jest to dobry cykl, ile mi moze pojsc masy na nim
4.Co po cyklu, czy spadki sa duze, co brac aby je zminimalizowac ?
5.Czy po takim cyklu trzeba brac cos na odblokowanie, jezeli tak to co ?
Bardzo prosze znajacych sie o udzielenie odpowiedzi.

ZAWSZE NA CZYSTO !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15231
Bolero niewiem czy zauważyłeś ale post sprzed roku , Ale mniejsza z tym według mnie biorąc pod uwage okres półtrwania metki ok 4-5 godzin .Musimy poczekać aż poziom androgenów spadnie przed rozpoczęciem naszej terapi clomidem. Dlatego uważam iz branie Clomidu 8 godzin po ostatniej tabletce metanabolu mija sie z celem gdyz poziom androgenów jest wtedy jeszcze dość wysoki . Ja bym sugerował ok 3 dni po ostatniej tabletce metanabolu ze wzgledu własnie na ten bardzo którtki okres półtrwania "mietka" ale może sie myle neich sie wypowiedza Specjaliści tudzież eksperci

Na czysto bez koksu :)

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16367
ej nie masz chyba zamiaru walic jednoczesnie mety i wina w tabsach??
oba sa 17 alfa i mozesz sie nabawic zoltaczki od tego.
sam kiedys mialem pomysl takiego polaczenia i dowiedzialem sie ze lepiej tak nie robic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Na samym poczatku zaczne od tego ze zamien winstrol na zastrzyki,bo nie mozesz brac i mety i winstrolu w tabletkach bo to zabarzdo obciazy watrobe i nerki,mozesz takze zrezygnowac z mety i wziasc winstrol i do tego naprzyklad dece w zastrzykach taki cykl bylby o wiele lepszy i zdrowszy przedewszystkim (jaki mazs ten winstrol 5mg czy 2 mg),jezeli chodzi o agresje to po metanabolu sie zwieksza ale idzie nad tym panowac,na zminimalizowanie spadkow mozesz wziasc kreatyne po cyklu.A jezeli chodzi o odblokowanie to po cyklu mozesz wziasc Clomid.
Ale lepiej zrezygnuj z mety i zrob sobie cykl ze 100 tabletek winstrolu 2mg ,i 5 ampułek deci,z efektow bezdiesz zadowolony no i bezdiesz zdrowszy

Pozdrawiam

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ****a !!! To co zrobic brac najpierw jedno a pozniej drugie, czy wybrac tylko jedno z tego? Co lepsze?

ZAWSZE NA CZYSTO !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g shock, seth wielkie dzieki.Odnosnie tych zastrzykow to efekty na pewno lepsze ale poki co nie mam do nich niestety dostepu.A jak by wygladala sprawa z samym winstrolem w tabletkach+ ewentualnie jakas odzywka,mozna sie spodziewac jako takich efektow czy raczej szkoda czasu i pieniedzy???

ZAWSZE NA CZYSTO !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
winstrol daje duzo siły i żeźbe wiec duza masa po nim nie idzie,no ale jak chcesz mies miesnie dobrej jakosci to jest to barzdo dobry steryd,no i mozesz do tego dorzucic jakos dobra odzywke.

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym dodać od siebie, że odżywka (białkowa) to na cyklu niemal podstawa, bo będziesz musiał zapewnić organizmowi większą ilość białka. No, chyba, że dostarczasz go odpowiednio w diecie, co jednak przy tak dużym zapotrzebowaniu (przy wspomaganiu sterydami) jest bardzo trudne.
Pozdrawiam!

There is only one way to come into this world... But so many ways to leave! [SENTENCED]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16367
musisz zastanowic sie czego oczekujesz po tym cyklu .
jest tak jak mowi seth. winstrolem sie wyrzezbisz i zrobisz ladna sile.
metanabolem za to zrobisz troche masy i sila tez ci troche skoczy.
ogolnie winstrol jest lepszym sterydem od metanabolu, wiec decyzja nalezy do ciebie.
bialko to tez powinienes dolozyc bo tak jak mowi agony to podstawa i zgadam sie z tym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po sogu dla kazdego.Zdecydowałem ze sie podmasuje troche przez zime mietkiem, powiedzcie jaki cykl bylby najlepszy na pierwszy raz,ale skuteczny.

ZAWSZE NA CZYSTO !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
1-2-3-2-1 lub 2-3-3-2-1.ale niepolecam zbytnio tego środka.Ale 1 wersja na początek raczej wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1388
O winstrolu nic ci nie powiem bowiem jeszcze nigdy go nie bralem(mam ten sam problem co ty) ale nie zgadzam sie z przedmowca moim zdaniem po wielu doswiadczeniacz z roznymi srodkami metka jak dla mnie i moich kumpli jest najlepszym sterydem na mase(brana sama i nie tylko).Nie ciagnie tyle wody daje w polaczeniu w koncowej fazie brania z clenbuterolem naprawde dobre efekty .Moim zdaniem na pierwszy raz bedzie dla ciebie najlepsza.
A ile jej brac to juz zalezy od ciebie ja bym radzil 140-160 na 6-7 tygodni.

Idzie wiosna wacek stoi jak sosna-tylko trzeba podsypac!!!

Idzie wiosna wacek stoi jak sosna-tylko trzeba podsypac!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZSTĘPY

Następny temat

DECA DURABOLIN

Wiecej