SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROSZE O POMOC***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Chcialabym sie od panów dowiedziec czy jesli ktos bierze juz kilka lat STERYDY(rozneee!!) to czy skutkiem ubocznym moze byc DRĘTWIENIE np.rąk w bardzo krotkim czasie(np.15 sekund potrzyma w gorze i juz go bola)
Bo mam problem,bo sie boje czy to nie jest poczatek zlego.aha moze dopowiem,ze ta osoba bierze te swinstwa juz zanim zaczela dojrzewac tzn. obstawiam 13 rok zycia-blagam-mozecie mi pomoc,bo naprawde on juz jest wielki a chce byc wiekszy-co ja mam zrobic??!!!Oczywiscie codziennie jest na silowni po kilka godzin i ostatnio zerwaly mu sie jakies sciegna czy sciegienka w plecach pojechal do szpitala-dostal tabletki przeciwbolowe i...juz na drugi dzien poszedl na silke-boze czy to jest juz uzaleznienie i czy mozna jeszcze mu pomoc z tego wyjsc-naprawde prosze zebyscie mi cos poradzili bo ja jestem bezradna!!

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Moim zdaniem Aga facet ma Ciebie totalnie w d***e i prędzejrzuci Ciebie niz koksy niestety taka jest prawda. Zresztą chyba chłopak ma naprawde słaba wyobrażnie jeżeli niezdaje sobie sprawy co go czeka !!!!!!!!!!!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Koles zrobil sobie ogronma krzywde!!! Niech lepiej przestanie brac bo zle skonczy!!!! Ja w tym widze uzaleznienie i to ogromne od koksu i silowni...bo jak mozna po zerwaniu sciegna isc na nastepny dzionek na silke?? Jak tak dalej pojdzie to on nie bedzie mogl juz nigdy cwiczyc bo niewytrzymaja sciegna, stawy lub serce:( Lepiej z nim pogadac i postaraj sie go przekonac zeby przestal koksic.

BUSHI NO ICHI GON

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Ramirezzzz-dziekuje-juz myslalam,ze NIKT nie bedzie mogl mi czegokolwiek powiedziec!!Ja wiem,ze to jest uzaleznienie,ale jak ja mam mu pomoc-ON NIE CHCE POMOCY-jestem przerazona,bo mam juz jedego kolege,ktory zaczal sie faszerowac jak zaczal chodzic do technikum i teraz wyglada jak maszynka do zabijania i wiz co-lekarz mu powiedzial,ze pozyje max.do 35 roku zycia-on jest po dwoch zawalach!!Ale do tych ludzi to nie dociera,wiec ja sie boje,zeby z nim nie bylo podobnie,zreszta czy to tak jest,ze osoby ktore biora STERYDY sa BAAAAAAAARDZOOOO NERWOWE I AGRESYWNE?Prosze-co mam zrobic-bo naprawde jestem bezradna a nie chce zeby ktos na moich oczach sie niszczyl-nie chce stac obok i na to patrzec!!!!!!

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Aga co do agresji u ludzi stosujących strerydy to jest bardzo różnie ogolnie zecz biorąc wszelkiego rodzaju androgeny (typowo męskie hormony) powodują podniesienie poziomu agresji do sterydów takiech należą głównie wszystkie Testosterony podejzewam rowniez ze twoi koledzy mają cholernie wysokie ciśnienie tętnicze a to również bardzo podnosi poziom agresji wiem bo sam mam wysokie cisnienei i czasem potrafie sie zdenerwowac o jakąś glopote, naszczescie to zadkie :) Ale wracajac do twojego problemu drętwienie rąk może być spowodowane słabym krązeniem krwi w narządach, wydaje mi się z tego co napisalas ze jest to spowodowane bardzo dużą masą danych osobników poprostu mają za duze ciala i w momęcie podnoszenia rąk serce nie jest w stanie wtloczyc wystarczającej ilosci krwi do tak ogromych roąk obładowanych mięśniami, moze to byc tez wina zbierania się duzych ilosci wody w tkankach co tez jest powodowane przez wiele sterydó glownei wysoko androgennych jak np Omnadren (mieszanka testosteronów). Musze przyznac ze ja rowniez jestem uzaleznony od silowni naszczęście nie od sterydów i powiem ci szczeże że jestes raczej bezradna. Twoj kolega musial by naprawde przerzyc jakas metamorfoze nie wiem zakochać się na śmierć :) zeby dziewczyna namowila go na zaprzestanie tego. Mowimy to oczywiscie o zaprzestaniu stosowania sterydow bo sama silownia wogle nie wchodzi w gre jesli ktos jest az tak zawzięty to jest to prawie nie mozliwe. Wątpie tez zeby w jego stanie zakochał się w kimś tak mocno albo dał się namowic nawet przez najlepszego przyjaciela. Obawiam się ze poprostu nie jestes w stanie nic zrobic. Pozostaje tylko jedno pytanie dlaczego ten chlopak chce byc taki wielki byc moze ma jakies straszne kompleksy abo boi sie ze jak będzie mały to wszyscy będą się z niego smiali (wina środowiska) jesli są to ktores z tych powodow to srodkami zaradczymi mogą być odciągniecie go od niewlasciwych ludzi bądź sprawienie by nie myslal ze potrzeben mu są mięśnie by się dobrze czuć. Jesli natomiast on to robi tylko dla siebie (jak ja ) to pogódź się z jego wyborem. Możesz co najwyzej uświadomić ze nigdy nie będzie mial dzieci, że w wieku 30-35 lat koksowac juz nie bedzie mogl bo umże, że za jakis czas nawet koksując będzie coraz mniejszy bądź zatrzyma się i nie będzie robil postępów, zacznie chorowac i będzie leżał w lozku patrząc jak jego ciało wiotczeje. Niestety nic więcej ci nie moge powiedzieć nie jestem psychologiem. Jesli masz jakeis konkretne pytania o skutki uboczne bądź coś jeszcze innego pytaj smialo. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Festus-dziekuje
Az mnie zagielo,ale...troche sie zalamalam,bo wzielam to wszystko pod uwage-do niego nic nie dociera,a on chce byc nadal wielki i wielki,choc juz NAPRAWDE jest przeogromny!!Chyba masz racje,ze nic nie poradze,poniewaz zadaje sie on z takimi osobami i obraca w takim srodowsku,ze RACZEJ oni mnie wypra.On ma juz manię:brania i chodzenia na silownie-kurcze no co mam zrobic-przeciez nie pozwole zeby tak skonczyl!!Jeju-jestescie facetami-wiecie o sobie duzo-wielu z was byc moze mialo takie problemy albo wie o nich od kogos-poza tym jest tutaj tylu fachowcow od dopingu-CZY DA SIE COS ZROBIC zeby nie bylo za pozno??!!Moze jakies leczenie-odwyki??Musze mu jakos to uswiadomic!!!PROSZE-POMOZCIE MI

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Powiem szczerze, koles jest wedlug mnie skonczony. Ile ma lat teraz ? Bo jesli to prawda ze bierze od 13 roku zycia to jakies tam dretwienie to zaden problem w porownaniu do tego co go bedzie czekac i top w niedalekiej przyszlosci.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Moze powiedz mu zeby poszedl na badanie serca...jesli tyle koksi to powinien miec powiekszony miesien sercowy. Jesli zobaczy ze serce ma jak u konia to moze to da mu cos do myslenia.

BUSHI NO ICHI GON

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Uzależnienie od "wielkiego" ciała choroba tak jak anoreksja i sama, bez lekarza nic nie zdziałasz. Zresztą lekarz też nie pomoże chyba że namówisz go na psychologa dobrego, prywatnego i na badania lekarskie... to mogłaby być jedyna szansa.
Piszesz jednak że on codziennie kilka godzin siedzi na siłowni... jeżeli ma czas tyle siedzieć = nie pracuje "normalnie" = być może zarabia swoimi gabarytami na siebie = obraca sie w kręgu "odpowiedniego" towarzystwa = to w takim wypadku już wogóle chyba gorzej być nie może (mając na myśli możliwość odciągnięcia go od tego).

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Holder-NIESTETY dzieki temu jak wyglada "osiagnal wiele"-jesli rozumiesz o co mi chodzi...
Chce zeby juz przestal,bo koksuje juz dobre 8 lat a nie ma zamiaru przestac!!A moim zdaniem to i tak juz baaaardzo dlugo zwlaszcza na MOCNYCH srodkach...
Nie wiem tylko czy zgodzi sie na jakiekolwiek leczenie-najbardziej zalezy mi zeby skonczyl brac-niech sobie chodzi na silownie!!Aha oprocz koksow bierze rozne odzywki typu MEGA MASS4000 i wieeeele innych,ale nazw niestety nie pamietam.
Czy jesli skonczy brac i bedzie chodzil na silke i jadl te swoje odzywki to nie ZMALEJE?Wiecie o co mi chodzi-chce go przekonac zeby odstawil te swinstwa,ze bez nich tez moze cwiczyc i rosnac...wiem,ze to glupie,ale moze poskutkuje??JAK MYSLICIE?Wiem ze zawracam wam tylek,ale nie mam sie do kogo zwrocic o pomoc!!
A SOGI wysylam tym wszystkim ktorzy juz mi cokolwiek poradzili-dziekuje Wam


______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Hmm czyli ma z 21 lat, koksuje od 13 roku zycia, a wlasnie od 21 roku dopiero powinno sie zaczynac siegac po sterydy. Otoz jak odstawi to zmaleje i pod kazdym wzgledem, zwlascza ze przekoksowal caly wiek dojrzewania moze miec malutkie problemy z czyms tam i nie tylko. P.S. To Twoj chlopak ?

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Klejcun:TAK
A co do tego i tamtego to z tym chyba nie bedzie mial problemow nawet jak zmaleje...hrhrhrhr TO BYL OCZYWISCIE ZART
Chce mu tylko uswiadomic,ze nic sie nie stanie jak przestanie brac!
On nie ma zamiaru przestac,a nie chce zeby mial to co moj kolega 20 lat i po 2 zawalach!!!!Ten to nie ma juz gdzie sobie igly wsadzac!!Kluje sie gdzie popadnie i wiecie co-to jemu zwisa czy odjedzie czy nie!!Ja nie wiem czy oni nie mysla o smierci czy jak??!!Bo przez te koksy to chyba to jest dla nich normalna rzecz i sie jej nie boja!!Widze,ze ciezka droga przede mna..ale musze sobie jakos poradzic
Jak tylko mozecie piszcie jeszcze co myslicie i uwazacie,milo by bylo,gdyby ten post tak szybko nie wygasl a tym co piszecie NAPRAWDE bardzo mi juz pomoglisice!!JESTESCIE NAPRAWDE SUPER-BUZIAKI DLA WAS!!


______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kofeina ,a kolarstwo

Następny temat

Ginekomastia

WHEY premium