SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka siliji - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2939
tak jak mówisz Push

Dzisiejszy trening:

Rozgrzewka,
15 minut cardio po i rozciąganie:



Słabo dzisiaj z siłą było, co znaczy że będzie lepiej następnym razem

To że byłam dzisiaj na siłowni jest moim jedynym pozytywnym osiągnięciem odnośnie redukcji w ten weekend
Miałam gości cały weekend, więc dieta mi się rozjechała, zobaczymy po tym tygodniu czy to "tylko" czy "aż" weekend







Zmieniony przez - silija w dniu 2015-11-22 20:24:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
nie smutaj Silija.. odmow sobie jedna, czy dwie kolacje i bedzie ok naturaknie nienta po treningu a ten siad przedni i pp, nie wejdzie tam wiecej? sprobuj na nastepny raz od razu wziac 18 kg, juz dlugo sie z 16 kg bujasz.. i moze nagraj znow, co? a wypady widze ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2939
Spróbuje choc dla mnie to okrutnie ciezkie cwiczenie;)
Wypady jak mi slusznie zwrocilas uwage nie byly nawet wypadami, teraz nie tylko lepiej czuje, to jescze sie chwieje, pracuje nad rownowaga;)
nic nie umknie Twoim czujnym oczom;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
mozesz poprobowac sam PP, by obczaic, jaka dynamike nogi powinny dawac, bo to wlasnie z nog sila idzie.
ale z drugiej strony trzeba kontrolowac tez kregoslup i miesnie brzucha, by byly nonstop spiete.
Ile zostalo ci tego treningu?

Nie mnie, staraj sie dobijac do zakresu, a tam gdzie mozesz, rob wiecej powtorzen.


Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-11-23 12:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2939
Staram sie robic tyle ile moge, do dobicia...
ile mi zostalo? Nie wiem ile powinnam robic, mam wrazenie ze jak zaczynam ogarniac technike to czas zmieniac trening, moze pociagne go jeszcze ze 4 tygodnie, czy uwazasz ze powinnam robic 8 I zmiana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
WIESZ NO, uklad nerwowy zaczyna reagowac po ok 4 tyg na dany trening i w sumie w tym okresie wchodzi sie wlasnie na sensowne ciezary. 3 miesiacy na dany trening , to takie minimum IMO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2939
Nie wiedziałam tego...czyli zostały mi dwa miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2939
Dzisiejszy trening:

Rozgrzewka
20 minut rower, rotatory i rozciąganie po



Czułam się już w innej formie niż w niedzielę, i całe szczęście

Miska z wczoraj (bez kolacji) i dzisiaj:

warzywa: szpinak, cukinia, ogórki, papryka
płyny: woda, herbata









Zmieniony przez - silija w dniu 2015-11-24 21:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2939
Miska z dzisiaj:

warzywa: brokuły, cukinia, karczochy
płyny: woda, herbata, kawa






Zmieniony przez - silija w dniu 2015-11-25 21:04:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa w ćwiczeniach a dieta dylematy

Następny temat

przeróbka termiczna pączka w maśle na wersję fit

WHEY premium