SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w poszukiwaniu masy ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5573
Witam. mam 19 lat 172cm waga 60kg.. cwicze 3 miesiace regularnie wczesniej tez ciwczylem troche ale haotycznie i mialem po tym przerwe troche i melanze. jestem ektomorfikiem. suple/odyzki juz brane: 7kg olimp mass gain wczesniej, aktualnie kretka mono z vitalmaxa 1cykl i kilo carbo skoczylo mi sie wczoraj ;]
z kreatyny jestem niezadowolony bo nic prawie nie czuje efektow nie widac prawie moze dlatego ze pracuje na budowie i niemam mozliwosci wypic kilka litrow wody w ciagu dnia ;d - to nie dla mnie. teraz na dniach wpadnie mi pare groszy i tu moje zapytanie co kupic na mase ?? najtanszego gainera kilka kg ? moze bialko albo jakies aminokwasy ??? prosze o pomoc ...

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Jak kreatyna na Ciebie nie działa, to aminokwasów tym bardziej nie poczujesz. Odżywianie to podstawa w tym sporcie i tu szukaj masy, suplementy to tylko dodatek.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2299
Powiem Ci chooopie osobiście ze jak dodasz 7 kg olimp mass gain, kretka mono z vitalmaxa, waga 60kg i 3 miechy rzucania zelazem to sie równa bomba która jak buchnie to...Ci moze nogi urwac a teraz powaga powiem Ci szczeze ze skoro pracujesz na budowie to nie bede Ci zrzędził ułóz dietę i odmierzaj co do grama tyle tego i tyle tamtego choc jest to podstawa ale do tego sam dojdziesz narazie nie szalej z suplami bo pózniej(za niedługo) to juz tylko metka Ci zostanie a mozna to osiągnąc bez niej gwarantuje....ja tez mam problem z chwyceniem kazdego kg ale walcze!! jeszcze rok temu miałem 67,5kg teraz jest 77 i jest elegancko Bierz sie za miche -> trzymam kciuki:D

Ciągle mi mało i mało :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

prosze

nie wyliczaj

jedz ile sie da, byle duzo

wegle, wegle, wegle, bialko i tluszcze

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5573
no dzieki dzieki ze trzymasz kciuki teraz napewno sie uda ;] czyli wyluzowac narazie... kupie sobie i tak gainera bo w robocie jem o 10 i dpopiero o 17.30 obiad... wiec musze sobie w midzyczasie jakies 100g gainera wypic ;] i kupie zma apteczne. i jade ostro :D o szame staram sie dbac jesc dosc zdrowo - jajecznice mieso ziemniaki makarony itd no i na kolacje dobrze sie najesc;) w pracy jeszcze jakies batony :P dbam o zeby bylo duzo kalorii :P ale nie z gówna...heh mam nadzieje ze do czerwca sie troche wyrobie ;]

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze doradził?

Następny temat

L-GLUTAMINE MEGA CAPS Pomoc

WHEY premium