SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-GLUTAMINE MEGA CAPS Pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4938
Witam.Wczoraj na siłowni znajomy powiedział mi żebym zaczął brać "GLUTAMINE MEGA CAPS®" gdyż pomaga w regeneracji mięśni i ich budowie.I tu moje pytanie czy mógłbym już je brać?Czy nie mam za małego stażu(jeżeli za mały to kiedy mógłbym zacząć je łykać).

Dzięki za pomoc.Pozdro.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 18

Waga: 75

Wzrost: 188

Cel cyklu: masa,siła

stosowane już wcześniej suplementy : cm3 rok temu

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: 4

przewidziane finanse na cykl: 100

uwagi i sugestie: Posiadam dietę(masówkę)

Staż treningowy: 1 miesiąc

Idę tam gdzie nadzieja, gdzie promienie słońca.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jednego nie rozumiem-staż treningowy 1 miesiąc a rok temu brałeś cm3??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4938
Chodzi mi o to ,że teraz aktualnie ćwiczę 1 miesiąc na siłowni.Wcześniej 3 lata ćwiczyłem tajski bez przerwy i wtedy brałem cm3 ;]

Zmieniony przez - BartekOne w dniu 2009-01-28 20:07:12

Idę tam gdzie nadzieja, gdzie promienie słońca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
olej glutamine

nie znajdziesz wniej tego co szukasz

lepiej obejrzyj sie za bcaa

np bcaa xtra, ostatnio spozywam i nie narzekam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
siodema- jeśli na masie to jakbyś mógł napisz w jakich dawkach na dzień łykasz i co konkretnie zaobserwowałeś. Chcę wejść na spore dawki bcaa od lutego i jestem ciekaw.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie jestem siodema ale się wtrące: trudno jest zaobserwowac doraznie dzialanie bcaa, choc przy wiekszych dawkach - nie czuję się tak zajechany treningami. Patrząc z perspektywy czasu - lepiej oceniam cykle (redukcyjne) w ktorych dodwalem bcaa niz te w kitorych bcaa nie bylo, badz tez bralem minimalne dawki. Akurat glutamina moim zdaniem jest zbęda w dawce razem z bcaa (choc jest tez teoria - ze duze dawki bcaa zwiekszaja zapotrzebowanie na glutamine...).

Ostatnio po cyklu kreatynowym wrzucilem mix jablczan argininy + bcaa - i udalo mi sie utrzymac progres silowy (treningi na niemal rownie wysokich obrotach co w czasie suplementacji kreatyną mimo ze troche obciąlem węgle. NIe szczędzilem jednak ani bcaa ani argininy - którą mialem "po treminie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Osobiście bcaa brałem tylko raz, na małej redukcji/poprawie jakości we wrześniu, w niewielkich dawkach doraźnych efektów nie doświadczyłem. Patrząc jednak całościowo cykl wyszedł bardzo udanie, dlatego teraz sprawdzę jak się spisze na masie.

Chcę poeksperymentować z dawkami. Mam bcaa, jabłka argininy i cytruliny, koffe i trochę przeterminowanej tauryny. Podobny bez kreatynowy cykl zrobię za parę miesięcy, tylko już bez bcaa, dla porównania. Dzięki za odp.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Faftaq napisal wszystko co chcialem napisac

czuje lepsza regeneracje podczas stosowania bcaa okolo treningowo...

ponadto smie twierdzic - choc to tylko moje lekkie domniemanie - ze bcaa po przerwie pozwolilo mi w polaczeniu z dobrym odzywianiem w miare odrobic to co stracilem - choc jaki i czy (?) w tym udzial bcaa - nie mam sam 100% pewnosci

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w poszukiwaniu masy ;)

Następny temat

ćiśnienie

WHEY premium