SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

utrata wagi -marzenie ścietej głowy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
czytam ,czytam i im dalej w las tym więcej nieznanych mi drzew.
Zaczęłam dietę z ćwiczeniami (3x w tygodniu po 2 godziny TBS,) latem zeszłego roku.Na wadze nic nie ubywało,zaczęłam uzywac Termo speed i nadal prawie nic. 1-1,5 kg to prawie nic po 2-4 msc
Od lutego biorę zelixę i w sumie -6 kg.Być może tkanka mięsniowa jest teraz większa bo rzeczywiście wałki jakby mniejsze ale wybaczcie jak długo mozna czekac na rezultat.Mam wrażenie ze moja waga stanęła w miejscu.Jest jakiś logiczne wytłumaczenie tego stanu.
Pracę mam siedzącą co prawda ale żadnego nadmaru wszystkiego co tuczy no i ćwiczenia systematyczne i dosyc intensywne.
rada jakaś??
Laik
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
aha
a ja poprosze o 2 puszki xpanda i 5kg bialka

nikt ci diety nie ulozy, nie szukaj losia.
poza tym poczytaj podwieszone tematy, bo z tego co spozywsz aktualnie mozesz zostawic co najwyzej mleko na sniadanie i jogurt(o ile naturalny )

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
Ułóż sobie zbilansowaną diete , to podstawa :)

Zmieniony przez - JohnyAmor w dniu 2009-04-24 16:32:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
hmm.. wylicz zapotrzebowanie kcal obetnij troche kalorii i nie powinno byc problemu jezeli uprawaisz sport moze przydaloby sie jakies interwaly czy cos powazniejszego . wklej diete moze to bedzie co ocenic pzdr

Zmieniony przez - silva19861 w dniu 2009-04-24 16:35:27

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawa - dieta. Jej brak niweczy efekty. Dorzuć aero/hiit i wszystko na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
podstawa?
Bardziej by mi zalezalo na informacji -co sie dzieje
Zrobilam sobie nawet badania czy wszystko jest ok .Wychodze z prostego założenia
-jem mniej ,ograniczam węglowodany i cukry,dosyc intensywny wysiłek fizyczny(no jak dla mnie ale 6 godzin potu to mało chyba nie jest) ,jakies wspomaganie a gdzie rezultat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
może hormony, tarczyca ??

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Czy ja dobrze rozumiem? Bierzesz Zeliksę, ale po dietę jeszcze nie sięgnąłeś?
Wybacz, ale z takim nastawieniem tutaj pomocy nie uzyskasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
dieta to podstawa.
samo ograniczanie nic ci nie da, sam juz probowalem okolo 4 razy redukcje tylko na odzywkach i treningu, bez diety, i nie bylo efektow. myslalem ze jestem jakis inny albo cala ta redukcja to pic na wode. dopiero teraz zrobilem sobie cykl na venomie, do tego dieta i spadlo 14kg, efekty widac golym okiem, kazdy kto mnie nie widzial przez jakis okres czasu mowi ze sporo schudlem

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
jak nie wierzysz że dieta to podstawa to zobacz do mojego tematu a sie przekonasz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2724
Bo ludzie maja bledne pojecie o slowie "dieta", mysla ze wystarczy prawie nic nie jesc i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
musze wam powiedzieć że dobiliscie mnie swoim innym trzeźwym spojrzeniem na sprawę.Faktem jest że każde odżywianie jest jakas dietą ale po Waszych wypowiedziach widze że moje nie jest.Cóż brutalna prawda......ale z drugiej strony człowiek uczy się całe życie
ok
bardzo więc prosze o jakąś diete dla osoby która przez 8 godzin siedzi przy kompie ,ma orbitreka w domu ktory pokrywa się kurzem ponieważ chodzi 3 x w tygodniu na TBS,step
Moje odżywianie się bo dieta tego raczej w kontekscie waszych wypowiedzi nazwac nie można wygląda tak
-sniadanie
szklanka mleka,kromka chleba ,wędlina lub ser biały najczęściej (ok 10 dag)
w ciągu dnia
-płyny,płyny,jabłko,200 ml jogurtu+ musli z otrebami i jakimis dodatkami
wieczorem
zupa warzywna

Tak by to z grubsza wyglądało
teraz dzięki za krytyke ale i za rady (za te najbardziej)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sizeon+massacra+ venom 3.0

Następny temat

Masa - poprawcie

WHEY premium