SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening w domu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
nie zawsze mam czas chodzic a siłke wiec cwice w domu moze byc taki trening na mase? mam dwa sztangielki i gryf łamany w sumie ok 50 kg
na razie daje tylko jeden dzien do o ceny cwicze 4 razy w tyg.
poniedziałek

plecy bic
plecy mc -12 12 12 12 (40 kg*4 serie )wiosłowanie 12 10 10 8(regresia) , sztrugsy12 razy 4 (20 20 kg na sztangielkach)
bic- gryfem (40 kg) 8 (34 kg) 8 (30) 8 ,młot-(18 ) 9 8 7 o kolano - regresja 9 8 7 (18)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
W regresji sie zwieksza ilosc powtorzen, zmniejszajac ciezar z kazda seria. Cos ci sie pomylilo. Plan taki jakis z dupy.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
to ułuz mi lepszy plan jak mozesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Bic w sumie ok, ale do plecow przydalby sie drazek i martwy bym dal na koniec.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
ok drazka nie mam niestety ,jakie jeszcze cwiczenia moge robic na plecy przy moim sprzecie?;)hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Coś ci się pomieszało. Mylisz regresję z progresją. Ogólnie niezbyt mi się podoba. Najlepiej jakbyś mógł dokupić sztangę prostą. Wtedy zwiększyłbyś asortyment ćwiczeń i wszechstronnie przećwiczył mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
ok kupie sztange i do jakich cwiczen bede miał ja??? łąweczki nie mam wyciskanie na klate odpada i zostaje tylko mc ale z obciazeneim 50 kg tez nie bardzo nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
W takim razie masz 3 wyjścia:
- Dokupić więcej sprzętu
- Zacząć chodzić regularnie na siłownię
- Rozpocząć trening domatora

To co wybierzesz to już twoja decyzja. A co do ćwiczeń to przeglądnij sobie atlas ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
to taki trening nie nadaje sie na domatora??? hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Trening domatora to trening bez obciążenia. Są to ćwiczenia typu pompki itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy z sercem jak cwiczyc

Następny temat

Trening na poprawe definicji miesni do sprawdzenia

WHEY premium