SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening siłowy przy sw- 1 pytanie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
Witam, mam taki trening siłowo-wytrzymąłościowy do boksu (własnej roboty, więc uwagi mile widziane; nazw niektórych ćwiczeń nie znam, więc opisuję - prosze o wyrozumiałość):
1) zarzut sztangi na barki z przodu, zejście do przysiadu i wyprost nóg z wyrzutem rąk do góry (ufff ) - progresja, od gołej sztangi (ćw. częsciowo rozgrzewkowe)
2) wyciskanie na płaskiej ławce - 4x15
3) ściąganie drążka wyciągu górnego do klaty (plecy) - 4x15
4)wyrywanie sztangielki z podłogi jednorącz i wyrzut nad barkiem ze skretem bioder (taki dynamiczny MC sztangielką łączony z wyciskaniem na bark)
5) pompki na poręczach 4x15

wszystko z dokładnie mierzonym czasem: 60sek między ćwiczeniami, 120 między seriami

PYTANIE: mięśnie już się przyzwyczaiły, mam więc zwiększyć ciężar czy raczej zmniejszyć przerwy między ćw./seriami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
fajny ciekawy plan
dodawaj ciezaru i skracaj przerwy rownolegle i bardzo stopniowo :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
ok, dzięki, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
masz jescze jakies takie ciekawe plany ?? dla cwiczacych SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
nie, to jest to co sam wymyśliłem na podst. sugestii trenera, ludzi z forum i tego co wyczytałem na rossboxing.com .Dziś dodam jeszcze przysiady ze sztangą trzymaną w wyprostowanych nad głową rękach. Nigdy tego jeszcze nie robiłem.Polecam lekturę strony rossa, z tym że jego zasadnicza wskazówka brzmi: nie ma zasadniczych wskazówek, musisz wszystko dobrać pod siebie.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
to wiadomo ze wszystko trza modyfikowac pod siebie ale pamietem ktos kiedys tutaj wklejal skany z jakiejs ksiazki z treningiem dla bokserow nie moge odnalezc tego tematu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o progresje w splicie

Następny temat

trening obwodowy+hit

WHEY premium