SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na siłe do oceny :p

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniedziałek:

Klatka piersiowa:
-leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie
-leżąc na łąwce skośnej wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie
-leżąc na ławce poziomej odchylanie ramion ze sztangielkami maksymalnie na bok (rozpiętki). Ręce powinny być lekko ugięte w stawach łokciowych

Triceps:
-francuskie wycisanie leżąc ze sztangą
-pompki na poręczach
-w lekkim skłonie wyprosty rąk do tyłu

Przedramię:
-uginanie nadgarstków z nachwytem i podchwytem w siadzie

Brzuch:
-brzuszki z odchyłami w lewą i w prawą stronę na przemian
-unoszenie nóg w leżeniu na skośnej ławce

Środa:

Grzbiet:
-ściąganie w dół drążka za głowę
- przyciąganie do siebie uchwytu do wyciągu (wiosłowanie)
-skłony ze sztangą na barkach (dzień dobry)

Biceps:
-uginanie ramion z uchwytem do wyciągu (modlitewnik)
-stojąc, przemienne uginanie ramion ze sztangielkami

Piątek:

Barki:
-stojąc unoszenie przodem sztangi lub hantelek
-stojąc w rozkroku, wznoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w górę (do linii barków)
-leżąc przodem na ławce poziomej, wznoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w górę (ramiona lekko ugięte w łokciach)

Nogi:
-wyprosty nóg w siadzie na maszynie
-uginanie nóg leżąc na brzuchu na maszynie
-spinanie na palce ze sztangą na barkach

Kaptury:
-podnoszenie ramion, trzymając hantelki w rękach
-siedzienie na boku ławeczki i unoszenie ramion trzymając za plecami sztange

Wszystko robiłem tak samo jeśli chodzi o serie 12/10/10/8 albo 12/10/8 i przerwy około 3 minut między seriami i progresje też. Acha i czy to jest dobre na siłe ?? I czy jeżeli brzuch będzie ćwiczony 3x w tyg to będzie silnijszy czy wystarczy tylko raz. I chodzi mi tylko o odpowiedź czy to dobry trening na siłe i jak coś źle to co mam poprawić w ćwiczeniach ??

Zmieniony przez - KoLeŚ w dniu 2004-09-03 17:57:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
cos o sobie ? staz dieta itp.
czemu powtrenia masowe na sile ?
czemu nie ma "podstawowych" cwiczen na sile ? typu chocazby przysadiy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 14 lat i ćwicze 2 miesiące i a diety nie mam po prostu jem to co mam jeść ale nie tak jak mam jeść tylko normalnie.
Mi chodzi tylko o siłe w tym treningu i czy mógłby ktoś go zredagować tak żeby były ćwiczenia serie i powtórzenia nasiłe i wszystko żeby było na siłe bo mi chodzi i tylko o siłe :pp namieszałem troche ale będzie wiadomo o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
po 2 miechach - jesli dobrze te miechy prztrenowales - czyli przygotowujac sie do wysilku - polecam cykl asowy - na ktorym tez idzie ładnie bardzo sila - ze wzgleduna twwoj wiek i 'staz' twojego ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl asowy ??? Wiele mi to mówi mógłbyś mi napisać o co w tym chodzai albo jakiś link to bym poczytał no nie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
heh, sorka mialobyć MASOWY http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale mi chodzi o siłe i weś daj ten link albo napisz o co chodzi z tym cyklem asowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
przeciez naspilem ze nie asowy tylko mialobyc MMMMMMMasowy. twoj organinizm poradzi sobe z takim jak z silowym- sila przyjdze tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale te cykle są skomplikowane i ja nie wiem o co w nim chodzi. Nie moge robic tego treningu co napisałem na samym początku ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
najpierw napisz jeszcze jak ciwczyles przez 1 dwa miechy chodenai na silke. i zdecydujemy czy potrzebny ci cykl regeracyjnym czy jesets gotowy na cos ciezszego teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no cwiczyłem tak jak wysłem na samej górze tym treningiem przez 2 miesiące a teraz nie moge 3 tygodnie ćwiczyć bo mam noge w gipsie i nie wiem czy mam dalej tym treningiem ćwiczyć czy robić jakieś te cykle co ich wcale nie rozumiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie na drążku

Następny temat

do ekspertów-klata

WHEY premium