SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na orbitreku

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
HEj.

Jestem posiadaczka orbitreka Kettler Axos cross P , kolo 14 kg. cwicze na nim ok 50 min na najnizszym obciazeniu zeby zgubic pare cm z ud ale nie rozbudowac miesni. Zastanawia mnie jesdno ze w ogole sie nie mecze !!! Czy zmeczenie ma wplyw na spalnie ? Puls mam ok 150 . Nigdy noe uprawiam zadnych sportow i kondycje mam nie najlepsza. Czy zle cwicze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
I właśnie po to jest regulamin, a w nim ankieta, by nie doradzać mega cięzkich treningów siłowych dziewczynom, które np. maja problemy zdrowotne, czy też dopiero co urodziły......może Ci się wydawać bez sensu wypełnainie ankiet, pokazywanie zdjęć skoro ty zadałaś proste pytania, ale my chcemy doradzić jak najlepiej mając komplet informacji, zeby nikomu krzywdy nie zrobić....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy zle cwicze?

Co tu dużo mówić... T-A-K. Źle ćwiczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
wiec jak powinnam cwiczyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Siłowo. W regulaminie masz linki do wielu artykułów, które pomoga Ci zrozumiec jak najlepiej ćwiczyć i dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
nie jestescie zbyt pomocni ..... odsylacie mnie jakis linkow ale nigdzie nie ma odpowiedzi na konkretne pytanie . eh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
wszedzie pisze ze bay pozbyc sie cm z ud nalezy jechac dlugo na najnizszym obciazeniu, a teraz slysze ze to zle. Tylko nikt nie chce mi udzielic porady ze skoro tak jest zle to jak powinno byc dobrze . Cwiczenia silowe sa na rozrost miesni a tego chce uniknac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
za 50 PLN udziele Ci wyczerpujacej odpowiedzi

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
nie wiedzialam ze to forum jest platne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
forum jest bezplatne, ale z tego powodu obowiazuje samodzielnosc i odrobina pokory

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
zadalam proste pytanie z prosba o pomoc jak cwiczyc bo sie na tym nie znam i nikt nie che mi pomoc. Wiec co to ma wspolnego z pokora ? Po co sa te fora o treningach skoro na proste pytanie na ktore ja nie znam odpowiedzi a dla was to pewnie pestka , nikt nie chce mi odpowiedziec? zainwestowalam w orbitrek 2 klocki nie po to zeby stal i sie kurzyl, ale widze ze tutaj mi nikt nie pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a to co to jest?

"nie jestescie zbyt pomocni ..... odsylacie mnie jakis linkow ale nigdzie nie ma odpowiedzi na konkretne pytanie . eh"

Otrzymalas odpowiedz - nie, orbitrek Ci nie pomoze, jesli chcesz schudnac z ud, musisz rozpoczac trening silowy.

Zasady tego forum sa takie, ze czyta sie regulamin, potem wypelnia ankiete oraz samodzielnie uklada sie diete i trening, zas moderatorki moga z laski swojej pomoc ---> wlasnie dlatego, ze to forum bezplatne. Ja za trening z dobrym trenerem zaplacilam 120 PLN za godzine.

Dziekuje za uwage.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój cel - poprawić sylwetkę. Wasz cel - pomóc mi w tym ;P

Następny temat

Odpowiednia sylwetka na lato 2012

WHEY premium